Bronzový

Taky máte dnes tak zpomalený internet nebo jsem v tom sám?:)

Internet mi dnes jede strašně pomalu, stránky se mi načítají snad 5 minut. Hrůza! Nemůže to být tím počasím? Třeba, že všichni sedí u netu?
Doplňuji:
Mám bezdrátový internet, wifinu.

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Odpovědi:

Zlatý

Mám v pohodě mám kabel.

Zlatý

pokud máte "bezdrátový internet" pak je to docela určitě zarušením daného kanálu ve vaší oblasti a ve směru k vysílači ISP operátora,

pokud máte internet v bezlicenčním pásmu 2,4GHz pak jsou problémy s rychlosti ve městech naprosto obvyklé a nejste v tom sám. Změna počasí se v těchto frekvencích také projevuje velmi zřetelně (sníh, déšť, ..)

řešením je přechod na kabel/optiku nebo na bezdrátový internet v licencovaném a relativně nezarušeném pásmu 5GHz

Zlatý

Já jsem dneska CELÁ jakási zpomalená...A taky právě přemýšlím, že bych vinu hodila na počasí :)
Ale počasí stojí za houby, to jo. Na Facebooku si stěžuje každý druhý kamarád - mě nevyjímaje, přece nebudu trhat partu :)

Internet je jinak v pohodě, relativně. Akorát mi dneska už dvakrát zamrzl kurzor myši, netuším proč

Bronzový

mám ADSL - vše funguje bez problémů. Jsem ráda, že jsem si wifi nakonec nedala i když jsem o něm uvažovala.

Bronzový

Mě wi-fi často kolísá a už mě to i se..
Pomalu uvažuji o něčem jiném.No uvidíme.

Muze to bejt ovplyvneno mnoha faktormi. napr. muzes mit omezeno pocet dat ke stazene, neboto muze bejt i destem, ktere rusi spojeni. Mozna i negativni energii kterou nektery lide vyzaruji a rusi ti signal :D sry za mou cestinu prece jen sem SLOVAK

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Aktuality a zábava

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Aktuality a zábava

Zlatý Drap 4392
Zlatý hanulka11 2790
Zlatý led 2475
Zlatý briketka10 2268
Zlatý annas 1828
Zlatý quentos 1547
Zlatý tom004 1522
Zlatý iceT 1520
Zlatý dědapetr 1472
Zlatý mosoj 1426

Zobrazit celkový žebříček

Kategorie otázek

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.