hapiky

Také si myslíte, že když strana či hnutí vyhraje volby, tak si může dělat co chce?

Oni Babišovi příznivci to tak asi vidí, STB-žádný problém, Čapí hnízdo- žádný problém, Dotace- žádný problém, atd.
Hlavně, když umí někoho přečurat. To je důvod proč je potřeba ho volit.
Otázka zní: Co by Babiš musel spáchat, aby voličům otevřel oči. Já myslím, že současně neexistuje nic, ani vražda. I to se dá vysvětlit, hlavně těm, s jednoduchým postojem!

Nejlepší odpověď
Kepler

Tak to asi ne. Co je to vyhrát volby? Teoreticky jen zaujmout jen určité procento křesel v parlamentu, dejme tomu okolo 30. Aby ta strana měla rozhodující vliv, musí nutně vstoupit do koalice s jinou stranou. Je jasné, že opozice dělá všechno proto, aby úspěšného politika zlikvidovala. Emzáci tomu říkají dementokracie. Mám k Babišovi neutrální postoj, protože nevím, jaká je pravda. Estebák Bureš jenom proto, že se snad angažoval v HOSPODÁŘSKÉ kriminalitě v Rakousku? Přitom nikde neexistuje žádný doklad s jeho podpisem, který by potvrzoval jeho spolupráci. To ovšem anti-B. vůbec nevadí. Já si počkám až jak dopadne výsledek auditu Bruselu. Možná se hájí legitimně, možná ne. Pokud to beru pragmaticky, pak ještě nikdy a žádná vláda nedosáhla takových ekonomických a politických úspěchů, jako právě ta jeho. Je zvláštní, že v případě USA miliardář Trump jako prezident ještě nebyl odstřelen. I když je to taky vůl.

Další odpovědi
Krejcík

Určitě si to nemyslím. Z nějakého důvodu se ale radši poukazuje na vlády minulé. Jasně, špatné to bylo, ale to už nikdo nezmění. Současný premiér je ale daleko větší zlo a na to je třeba se teď zaměřit a dostat ho pryč. Mimochodem jeho voliči se teď ohání tím, že ostatní strany jsou udavači a bonzáci a že řeší Babišův konflikt zájmů proto, že nemají nic vlastního na práci a podobné žvásty. Politika v tomhle státě je úplná komedie, vůbec nechápu, že to tady takhle funguje. Kolik kauz už on měl a všechno je úplně v pohodě. Hlavně furt dokola zmiňovat Kalouska, kterej je sotva ve sněmovně. A věřím, že Babiš by vyhrál volby znovu. Už se to nedá dál ignorovat, snad se lidem brzo otevřou oči, jen oni s tím můžou něco udělat.

Kryšpín

Hledal jsem v historii a u pamětníků, byl veden jako spolupracovník nikoliv ST bák, po velkém hedvábném sametu jeden moudrý ministr vnitra nechal zlikvidovat část svazků STB / Cibulka který první otevřel svazky to komentoval je jich tam mnoho to by národ člobrněl /. Dotace požádal, ovšem někdo to zkoumal, prověřil a přidělil, 50 milionů je minium proti tomu co se rozkradlo v divoké privatizaci

elkon

Nechápu, proč byl můj příspěvek odstraněn. nebo se tu smí prezentovat jen názor jedné strany a to co je na druhé je tabu? Nebo je milejší, když tu někdo plácá nepodložené bludy a nelze na to reagovat?

hapiky

elkon: Tvůj příspěvek jsem ani nestačil přečíst. Stihl jsem jen přečíst nevkusný příspěvek Drapa, ale škoda, že ho vymazali, zakryli tím jeho názor na jinak smýšlející uživatelé.

elkon

Bylo to něco v tom duchu, že nelze někoho předem odsuzovat na základě plácání novinářů a hospodských řečí, bez hmatatelných důkazů. Také je potřeba zapojit rozum. To, že je vyvolána davová nenávist, aniž bylo vyčkáno konečných závěrů je svinstvo. Ale na to jsou někteří z „pražské kavárny“ mistři.

hapiky

Opravdu si myslíš, že pražská kavárna dokáže jen tak zorganizovat mýtink o 120000protes­tujících?
Stát nohama na zemi je potřebné ponejvíce.

hapiky

Opravdu si myslíš, že pražská kavárna dokáže jen tak zorganizovat mýtink o 120000protes­tujících?
Stát nohama na zemi je potřebné ponejvíce.

hapiky

Příspěvek smazán administrátorem.

hapiky

Drap: Škoda že tě smazali, když mluvíš od srdce, o něčem to vypovídá…