Avatar uživatele
hapiky

Také si myslíte, že když strana či hnutí vyhraje volby, tak si může dělat co chce?

Oni Babišovi příznivci to tak asi vidí, STB-žádný problém, Čapí hnízdo- žádný problém, Dotace- žádný problém, atd.
Hlavně, když umí někoho přečurat. To je důvod proč je potřeba ho volit.
Otázka zní: Co by Babiš musel spáchat, aby voličům otevřel oči. Já myslím, že současně neexistuje nic, ani vražda. I to se dá vysvětlit, hlavně těm, s jednoduchým postojem!

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? Krejcík, Rokio před 1795 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Kepler

Tak to asi ne. Co je to vyhrát volby? Teoreticky jen zaujmout jen určité procento křesel v parlamentu, dejme tomu okolo 30. Aby ta strana měla rozhodující vliv, musí nutně vstoupit do koalice s jinou stranou. Je jasné, že opozice dělá všechno proto, aby úspěšného politika zlikvidovala. Emzáci tomu říkají dementokracie. Mám k Babišovi neutrální postoj, protože nevím, jaká je pravda. Estebák Bureš jenom proto, že se snad angažoval v HOSPODÁŘSKÉ kriminalitě v Rakousku? Přitom nikde neexistuje žádný doklad s jeho podpisem, který by potvrzoval jeho spolupráci. To ovšem anti-B. vůbec nevadí. Já si počkám až jak dopadne výsledek auditu Bruselu. Možná se hájí legitimně, možná ne. Pokud to beru pragmaticky, pak ještě nikdy a žádná vláda nedosáhla takových ekonomických a politických úspěchů, jako právě ta jeho. Je zvláštní, že v případě USA miliardář Trump jako prezident ještě nebyl odstřelen. I když je to taky vůl.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Krejcík

Určitě si to nemyslím. Z nějakého důvodu se ale radši poukazuje na vlády minulé. Jasně, špatné to bylo, ale to už nikdo nezmění. Současný premiér je ale daleko větší zlo a na to je třeba se teď zaměřit a dostat ho pryč. Mimochodem jeho voliči se teď ohání tím, že ostatní strany jsou udavači a bonzáci a že řeší Babišův konflikt zájmů proto, že nemají nic vlastního na práci a podobné žvásty. Politika v tomhle státě je úplná komedie, vůbec nechápu, že to tady takhle funguje. Kolik kauz už on měl a všechno je úplně v pohodě. Hlavně furt dokola zmiňovat Kalouska, kterej je sotva ve sněmovně. A věřím, že Babiš by vyhrál volby znovu. Už se to nedá dál ignorovat, snad se lidem brzo otevřou oči, jen oni s tím můžou něco udělat.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Kryšpín

Hledal jsem v historii a u pamětníků, byl veden jako spolupracovník nikoliv ST bák, po velkém hedvábném sametu jeden moudrý ministr vnitra nechal zlikvidovat část svazků STB / Cibulka který první otevřel svazky to komentoval je jich tam mnoho to by národ člobrněl /. Dotace požádal, ovšem někdo to zkoumal, prověřil a přidělil, 50 milionů je minium proti tomu co se rozkradlo v divoké privatizaci

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
elkon

Nechápu, proč byl můj příspěvek odstraněn. nebo se tu smí prezentovat jen názor jedné strany a to co je na druhé je tabu? Nebo je milejší, když tu někdo plácá nepodložené bludy a nelze na to reagovat?

před 1795 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
hapiky

elkon: Tvůj příspěvek jsem ani nestačil přečíst. Stihl jsem jen přečíst nevkusný příspěvek Drapa, ale škoda, že ho vymazali, zakryli tím jeho názor na jinak smýšlející uživatelé.

před 1795 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
elkon

Bylo to něco v tom duchu, že nelze někoho předem odsuzovat na základě plácání novinářů a hospodských řečí, bez hmatatelných důkazů. Také je potřeba zapojit rozum. To, že je vyvolána davová nenávist, aniž bylo vyčkáno konečných závěrů je svinstvo. Ale na to jsou někteří z „pražské kavárny“ mistři.

před 1795 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
hapiky

Opravdu si myslíš, že pražská kavárna dokáže jen tak zorganizovat mýtink o 120000protes­tujících?
Stát nohama na zemi je potřebné ponejvíce.

před 1794 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
hapiky

Opravdu si myslíš, že pražská kavárna dokáže jen tak zorganizovat mýtink o 120000protes­tujících?
Stát nohama na zemi je potřebné ponejvíce.

před 1794 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
hapiky

Příspěvek smazán administrátorem.

před 1795 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
hapiky

Drap: Škoda že tě smazali, když mluvíš od srdce, o něčem to vypovídá…

před 1795 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek