ReHu

Také se vám stalo, že něco hledáte, hledáte…třeba oblíbený hrnek na čaj,

který si chcete přihřát v mikrovlnce a za čas se najde.....v té mikrovlnce?

Doplňuji:
Ani nevíte, jak jsem ráda, že nejsem sama.
Ale myslím, že fen na vlasy v lednici vede 🙂.

Odpovědi
GM

Když já něco hledám, tak jdu nejdřív do lednice. Už jsem tam našla i fén na vlasy.

panenka

jj každou chvíli to chodím po baráku a pak zjistím že je v mikrovlnce.Manžel když mě chce poškádlit tak ten hrnek veme schová mě ho někám nic mě neřekne chvíli mě trápí a pak mě ho nakonec dá.

Rocker

Neustále něco hledám-klíče,peněžen­ku,mobily…

BEAES

Nejlepší je hledat brýle a zjistit, že je máte ve vlasech, jako čelenku.

Radak

To s tím hrnkem je klasika, dám si něco ohřát, mezitím něco dělám, zapomenu na to a jdu to ohřívat znova. Do Bohnic ještě nechci 🙂