Drap

Také je u vás celý den (19. 11.) pěkně bílo?

Nejlepší odpověď
annas

U nás zatím sníh ještě odpočívá někde nahhoře, , ale je zamračené, takže něco můžeme očekávat.

Metorologové u nás předpovídájí sníh se deštěm, možnost vzniku náledí, to je pro mě ta nejhorší varianta..

Dnes je 20. 11., takže situace se změnila , kolem 13.00 h začalo sněžit, je něco po 15.00 h a kolem bílo.

Další odpovědi
Rokio

U nás je zamračeno a sněhu zde moc není.

jirka F

U nás na sníh zatím není,ale z důvodu toho že budu dělat ZZAUT jedině dobře do 4.12 ať si to tam je od tohoto datumu je mě to jedno.