denydog

Jsem nemocný a mám 6 hodin vycházek. Dojde v případě kontroly k jejich porušení v příkladu, který jsem uvedl?

tak mám k dnešnímu dni 6h vycházek.Někdo říká,že i v době, kdy vycházky nejsou,budu stát u vchodu a přijde kontrola,tak jsem v pohodě,protože jsem byl zastižen na místě bydlišti.Někdo zas říká,že je to nezajímá…těžké si vybrat

Nejlepší odpověď
redy

Tu vycházku nemáš v jednom kuse.Máš ji dopoledne a odpoledne.Když si v práci kde máš psa? Asi sním jdeš ráno a pak až příjdeš z práce.Tak co furt řešíš.

Další odpovědi
anonym

V době, kdy nemáš vycházky budeš prostě doma sedět, ležet, to už podle toho, jak moc krutě tě nemoc zasáhla, to je všechno, ani před dveřmi, ani ve dveřích, prostě doma, za zavřenými dveřmi…a puntik.

Drap

Záleží na diagnoze.

ReHu

Záleží na lidech.
Nic nehroť a neřeš vchod.
Co je vchod?
Dveře do bytu? Dveře do vchodu v paneláku? Brána na pozemek u vašeho rod.domu?

marci1

Doporučovala bych najít si někoho, kdo Ti bude psa venčit. Mohlo by se stát, že případná kontrola dodržování pracovní neschopnosti by Ti nemusela uznat, že musíš psa venčit.