Alesh

Tak kdy to u nás nastane taky?

http://www.no­vinky.cz/ekono­mika/254732-zbidaceni-rekove-se-v-krizi-zbavuji-vlastnich-deti.html?ref=zp­ravy-dne
Vcelku maso, co? Ale každý svého štěstí strůjcem. Blbý je, že volební právo u nás má prakticky každý nad 18 let a kdekdo rád slyší na ty populistické žvásty, jak bude všechno zadarmo a vše bude vyřešeno v zájmu obecného blaha národa. Osobně zastávám názor, že bude rozhodně lepší, když se utáhnout kohouty pozvolně, na to má člověk trochu šanci zareagovat, než to udělat ze dne na den. Že bychom měli mít vyrovnaný rozpočet a oddluženou zemi, to považuji za samozřejmost. Dluhy, resp. úroky z nich považuji za vyhazovaní peněz, sám to nedělám a tudíž ani nechci, aby toto dělala za mě vláda.

Nejlepší odpověď
led

Nie, to bude naopak. Návrat k pravekému zvyku, keď zostarnete a stanete sa neproduktívny, pošlú (odnesú) vás do lesa na dožitie.

Další odpovědi
štamgast

Doufám, že nikdy. Chtělo by to obměnit vládu.

anonym

Výmluvná reakce je ve vítězném příspěvku na Novinkách, (místo 9 dětí jen 2, pak by je uživili).
Na Novinkách jsou tisíce uživatelů, nás na reakcích pár desítek, těžko vykoumáme něco víc než tamní vzorek většiny.
(Leda že bys patřil mezi těch pár nepoučitelných, co už dostali na Novinkách BAN a tak se pokoušejí přetahnout kontroverzní příspěvky typu „H“ i z fašizujících privátních blogů, jež by legální servery nikdy nepřipustily vzhledem ke kolizi se zákonem).