Bronzový

Tak jsem zase zpět, jak se máte?

Vrátila jsem se z dovolené v Itálii, kde jsem byla s partnerem. Moc jsme si to užili a já si konečně odpočala po tom dlouhém zkouškovém. Teď mám prázdniny až do srpna, kdy nastupuju na praxi do nemocnice.
Jak trávíte / budete trávit dovolené vy?

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

tož já se vrátil z Pardubic z kvalifikačního turnaje na mistrovství ČR ve scrabblu, kde jsem skončil sedmý z 52, rozsekav loňského mistra republiky a bývalého 3násobného mistra ČR (tedy dvě různá esa) a sám si tak otevřel cestu ke kvalifikaci na MR ČR, které mám prý již na dosah. Zasloužený týdenní pobyt ve skvělé společnosti u známých na chatě si po tomto výkonu teprve vychtunám ;{))> jinak léto trávím pracovně nad překlady a vedením prázdninových jazykových kurzů, ale není nad to, když vás i ta práce baví...

Další odpovědi:

Zlatý

Vítejte,také jsem si říkal že jste tu dlouho nebyla.Trávím zde na otázkách.:-)Na dovolenou jedu v září.

Bronzový

To je super!
Já musím šetřit na novou koupelnu,takže moře nebude,možná tak potopa :D ...a taky máme moc práce.

Stříbrný

Vítejte doma.Doma.

Zlatý

Ahoj Lucimie jsem ráda,že jsi se nám vrátila já budu trávit dovolenouna chatě u svého strýce v Jeseníkách a jinak budu pracovně cestovat po Rakousku takže si cestování užiju dost.

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Volný čas a hobby

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Volný čas a hobby

Zlatý Drap 880
Zlatý annas 868
Zlatý quentos 860
Zlatý hanulka11 556
Zlatý mosoj 542
Zlatý led 473
Zlatý marci1 459
Zlatý gecco 385
Zlatý iceT 373
Zlatý panenka 367

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.