wwear

svařování na průmyslovce

Dobrý den,mám dotaz.
Je hodně těžké svařování na průmce obor strojírenství v praxích ve 2.ročníku? (v pràci se jako svařovač živit nechci to pak chci být technologa nebo konstruktér) předem děkuji za odpověď :)
Doplňuji:
no strojirenstvi je studijni obor ,ale ta skola se s ucnakem spojila tak
nevim no :) ps:pisu to ted rychle na mobilu tak se omlouvam za chyby a nepsani carek a hacku..dekuji za pochopeni :)

Odpovědi
rigormortis

Ani ne…stejně jestli to budete mít jednou za dva týdny na pár hodin tak co…teda jestli nejsi na učňáku.
Je si dej bacha na CO jestli máte nějakou potvoru tak vám dá sirky na zapálení. U elektrody musíš ten drát po zapálení oblouku položit na svařovaný kov.
A kovárnu mít nebudete? Tam byla největší prdel když si někdo dal headshot kladivem odraženým od kovadliny.
Ale je velmi důležité si to alespoň vyzkoušet, při návrzích se ti to bude hodit…budeš moct snižovat náklady, když aplikuješ zkušenosti.
Doplňuji:
Jestli to je škola 4roky a maturita…to bývá většinou příprava na výšku…tzn. málo praxe, hodně učení.

honza19hk

sváření není těžký,já když jsem se čil zámečníkem měl jsem ho 3 roky. když znáš princip a máš to aspoň trochu v rce jde to.Samozřejmě pořádně svářet se člověk naučí jen praxí.