mrblackwell

Svářeč TIG

Je složité se zaučit svářet metodou SVÁŘEČ TIG .Nemám žádné zkušenosti se svářením.Zajímalo by jestli je možné dělat tutu práci dobře po zaškolení.Jedná se o firmu,která se zabývá výrobou cyklistických kol.Nerad bych se hrnul někam kde bych mohl brzy skončit jen kvůli tomu,že nejsem schopný předem odhadnout své schopnosti.

Odpovědi
Děda Louda

Firma by měla zajišťovat kvalifikaci pracovníků, případně tě odkázat na toho, kdo ji pro ni provádí. Tam se jistě dozvíš bližší informace včetně požadavků pro výkon takové práce (osvědčení, praxe…).