mrblackwell

Svářeč tig

Jsem bohužel bez zaměstnání,ale našel jsem na internetu volnou práci jako SVÁŘEČ TIG.Zajímalo by mě jak moc je těžké se rekvalifikovat na svářeče.Je možný se tím uživit i když s tím nemám zkušenosti a začal bych od nuly zkušeností v oboru svářeč.Předpo­kládám,že tato práce je určitě úkolová a plnit normy zpočátku,asi nebude možné.Jak dlouho to trvá,než získá člověk ten grif Děkuji za odpovedi

Odpovědi
Michal Kole

Je potřeba kurz, který stojí několik tisíc.

Je to perspektivní, dnes se už tolik nenýtuje, ale svařuje. Je to rychlejší a materiál se nezeslabuje dírou pro nýt.

zaměstnavatel hlavně bude chtít praxi a manuální zručnost.

Děda Louda

Už ses tu ptal. Vyhledej si odppovědi.