katycat

Sukně? Nebo kratasy?

Ahoj, zitra má byt 26 stupňů a moje Mamka mi nechce dovolit si vzít krátké kratasy, a přitom ona si vezme sukni. Prý si mam vzít dlouhé kalhoty, kratasy az se venku oteplí vzduch… Co byste ji na to řekly?

Nejlepší odpověď
McArthur

Záleží na tom, kam jdeš. Správně by jsi měla mít sukni nebo dlouhé kalhoty. Kraťasy si nech na dovolenou k českým rybníkům nebo na zahradu. Do společnosti (i jen na cestu do supermarketu) se nehodí.

Další odpovědi
JájsemRaibek

Nemohu ti odpovědět, jelikož jsem muž a ty se ptáš ženského osazenstva odpovědí -řekly.
Ale pokud mohu, klidně si vem kalhoty a odpoledne jak příjdeš domů, tak se převlíkni do kraťasů, to už bude teplo, oproti ránu, kdy bude chladněji.

ReHu

Záleží na tom, kam jdeš, v kolik hodin tam jdeš a také jak krátké ty kraťasy jsou.

natasanatasa

26 stupňů mi příjde jako úplně ideální teplota na to vzít si ven sukni. Jak se teď začalo venku oteplovat, tak už jsem ty své taky vytáhla ze skříně. Jak to tak vidím, tak si ale ještě nějakou sukni koupím… Nedávno jsem tak brouzdala po internetu a narazila jsem na tuto stránku https://www.do­brasukne.cz kde se mi jich líbí opravdu hodně…