Avatar uživatele
Katusa

Proč si lidé berou kraťasy nebo tříčtvrťáky, ale ponožky si vytáhnou až do půlky lýtek?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 6Pro koho je otázka zajímavá? Sandy, flodur, iceT, dědapetr, anonym, Pomelo74 před 4661 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Džanička

To se musíte zeptat těch lidí, také to nechápu.. Já to takto nenosím, protože nenosím kraťasy ani tříčtvrťáky.. To je jako do pantoflí ponožky, nebo dokonce do žabek .. Ale další odpověď mě zajímá..

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
barnajka

Taky zastávám názor, že každý ať si nosí co chce, pokud mu to vyhovuje – ostatním lidem může být po jeho „stylu“ houbelec.
Co se ale těch „bílých ponožek, do půli lýtek vytažených“ týče – vážně to vypadá komicky… a ta komičnost roste přímo úměrně se svalnatostí a chlupovým porostem těch kterých konkrétních lýtek :)

Ponožky v letní obuvi mi až tak nevadí, dokonce to letos nebo loni byl modni trend (bohužel akceptovatelný jen u dam ;). Hlavní podmínkou bylo zvolit kvalitní a šmrncovní obuv – a hlavně: zajímavou a originální fusekli, aby bylo vidět, že se ve vašem případě opravdu jedná o styl a ne o módní negramotnost. Takže sáhněte např. po jemně béžových ponožkách s krajkovým lemem, nebo nějakých křiklavě barevných bez vzorku a zdobných prvků – a měly byste být ~in~. POZOR: hlavně bez děr!!!! :))

Není to tak dávno, co jsem na mým oblíbeným módním webu narazila na tohoto pána. Upřímně: smála jsem se mu ještě týden :))) ale dneska mu naopak fandím. Nestydí se být jiný, nemá strach vybočovat. Můj člověk! :))

Zdroj: http://www.pro­tisedi.cz/arti­cle/vice-sukni-na-muzich-nebo-ne

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
iceT

Taky nevím,ale prý se takto pozná český turista,zejména pokud má sandály a na nohách ponožky.Pokud jsou to kotníčkové fusky,tak to ještě jde,ale pokud jsou až pod koleny,tak to je děs.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
dědapetr

U některých je to vrchol nevkusu,ale jsou lidé kteří musí nosit ponožky ze zdravotních důvodů,například diabetici se musí chránit proti poranění nohou a je pravdou že by mohli mít ponožky patřičně dlouhé.V Japonsku a v asijských zemích se ponožky do žabek nosí běžně.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
baghira

Pokud se tak cítí dobře, kde je problém?

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Ponytail

A já bych tu otázku doplnila – proč si vůbec ty ponožky berou? A když už musí, proč si nevezmu nízké kotníčkové?:-)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
DDarent

Retro styl je 5V1ŇË!!!

Je to víc retro, než kdyby pravěkej člověk honil dinosaura!!!! Nechápu lidi co si na sebe daj hadry z 60let a dělaj že sou BestOf.....

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
led

Opičí syndróm.
Ak sa v nejakom úspešnom filme objaví „módna novinka“, ľudia si to hneď na seba navliekajú. Neuvažujú o vhodnosti a kráse, stačí, že to má nejaká celebrita.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek