Bronzový

Stresuji se, když píšu test..? Mám nějaké bloky a nevím, čím to je..

Mám problém s matematikou, není problém se samotnou matematikou jak s psaním testů a čtvrtletních prací.

Nevím čím to je, ale jakmile píšu test, tak mám nějakým blok, snad něco jako poruchu soustředění, že zapomenu i to co jsem uměl nebo, že si najednou nejsem jistý, jestli to dělám správně, přesto, že stejný příklad jsem dělal doma a s ledovým klidem jsem ho vypočítal bez chyby.

Neřekl bych, že bych byl nějak vystresovaný, nebo, že bych se toho testu bál. Ale zase si neumím vysvětlit, proč napíšu test špatně a pak při hodině pracuji na stejným úrovni jako nejlepší matematici ve třídě. V testu se to pak obrátí naopak, já dostanu například za pět, ze stejné látky, kterou jsem probíral a uměl, přesto, že se to učím včetně doučování. Ale ostatní, nejlepší matematici, kteří se neučí, nemají žádné doučování dostanou za jedna..?

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Bronzový

Jediné, co mě napadá je, že nevěříte tomu, že to umíte... Platí to pouze v matematice? Zkuste při testu nemyslet na následné ohodnocení, ale na mat. příklad jako takový. Problém nepředstavuje v tu chvili známka, ale příklad před Vámi na stole... Je to zajímavé.... Napadá mne jen tohle.

Otázka nemá žádné další odpovědi.

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Vzdělání a práce

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Vzdělání a práce

Zlatý annas 2418
Zlatý Drap 1489
Zlatý quentos 1219
Zlatý mosoj 643
Zlatý hanulka11 567
Zlatý gecco 564
Stříbrný ivzez 539
Zlatý led 528
Zlatý marci1 491
Zlatý Michal Kole 475

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.