mikee.nikee

Střední škola

Na jaké střední se učí instalatér plynovodù ?

Nejlepší odpověď
anonym

Najdi školu, která vyučí instalatérem. Podívej se na obsah oboru, kde jsou zpravidla napsané možnosti a co bude umět po skončení oboru. V tom hledej i plynovody.
Př: Absolvent oboru umí provádět montážní práce na vodovodních a odpadních rozvodech, ovládá montáž zdravotní a sanitární techniky. Ovládá základy montáže a sestavení teplovodních vytápění a ► montáž domovních plynovodů a plynových spotřebičů◄. Uživatelsky ovládá osobní počítač.

Zdroj: http://www.iss-slany.cz/nabizene-obory/instalater