Yavin

Střední odborná škola pro administrativu evropské unie

Dobrý den, mohly byste mi prosím podat nějaké informace o této škole? Hlavně to jací jsou tam učitelé apod. Díky

Odpovědi
nikolajznik

Ahojky, na tuto školu chodím druhým rokem a nemám si na co stěžovat. Učitelé jsou tu různí, někteří přísnější ale dá se s nimi domluvit a poradí. Hlavně umí naučit. Je tu spíše mladý kolektiv učitelů. Škola je pěkná jak navenek tak vnitřkem. Nedávno proběhla rekonstrukcí, takže to tu vypadá dobře. Pokud bych se měla rozhodovat opět jakou školu chci studovat rozhodně bych to neměnila. Doufám že ti moje rada stačila. Měj se hezky 🙂