randejl

Znáte někdo nějakou strategickou hru kde budujete vlastní vesni ci nebo město farmaříte a bojujete?

znáte někdo nějakou strategickou hru kde budujete vlastní vesni ci nebo město farmaříte a bojujete ?třeba jako northland nebo banished ale z vojákama a american conquest atd.
Doplňuji:
aby nebyla online a stronghold crusader 2 znám a není určitě lepší jak jednička (z mých zkušeností)

Odpovědi
Vlosa_xD

Online nebo ............ ?

petr7712

Doporučil bych The settlers.

Reezo

Těžko se doporučuje, když neznáme vkus toho druhého. Třeba teď vychází stronghold crusaders 2

Ektorek

Nejlepší je hra Banished! Mrkni na to :)

Luxx

Age of Empires