kristyjar13

Nejlepší hry pro slabé PC:

Prosím neznáte nějakou dobrou PC hru, která by šla na slabší PC, ale byla dobrá? př. Minecraft, Ace Of Spades- aby se tam dalo stavět atd.
Doplňuji:
Ano všechny hry, které tu píšete jsou dobré, ale já hledám hru která je nenáročná, strategická, stavitelská a úplně nejlepší když je v ní pohled jako v Minecraftu nebo v Ace of spades (za nějakou postavičku, ne jen tak) Samozřejmě pokud nějaká taková hra existuje 🙂

Nejlepší odpověď
bolak

Sim city > http://www.go­ogle.cz/search?cli­ent=opera&rls=cs&q=­sim%20city&oe=utf-8&channel=sug­gest&um=1&ie=UTF-8&hl=cs&tbm=is­ch&source=og&sa=N&­tab=wi&ei=ycI­WUI6kKZGYhQfnnI­CoBw&biw=1920&b­ih=932&sei=0MI­WUI76I9OKhQfMlYG­gDw

Anno 1602 > http://www.go­ogle.cz/search?um=1&hl=c­s&client=opera&rls=cs&ch­annel=suggest&biw=1920&b­ih=932&tbm=is­ch&sa=1&q=anno+1602&oq=an­no+1602&gs_l=im­g.3..0j0i24l9­.24349.26074.0­.26201.9.7.0.2­.2.0.101.552.6j1­.7.0...0.0...1c­.dI0D-mTsiNw

Další odpovědi
RyuzakiKate

Mafia je nenáročná a úžasná zároveň :)

darius

Minecraft opravdu není nenáročná hra, jak se možná zdá, doporučuji třeba Peggle, nebo Terrarii (Terraria).