Co je tak ůžasného na hře Minecraft?

Upřímně jsem nikdy nepochopila, co lidi tak baví na této hže.. vše je kostrbaté, kvalita ničivá, nevypadá to, že by hra měla nějaký smysl, postavy jsou jen kus kostky... vypadá to spíš jako hra vytvořená v nějakém hodně zaostalém programu, přesto to miluje hodně lidí... zajímalo by mě proč :/
Doplňuji:
*pardon za chyby v textu... dneska jsem toho napsala už moc X_x

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Stříbrný

taky je to pravda, java je velmi starý program. jazyk používaný hodně na starších mobilech. Hrála jsi už někdy minecraft? zkus jej a po pár hodinách tě buď uchvátí, nebo ničím nenaplní, ale spíše to první... je na tom úžasné to, že si můžeš dělat, co chceš, nejsi ničím omezena (nekonečný svět i zásoba kostek)

Další odpovědi:

Bronzový

Mě osobně tam baví prostě hledat exotické materiály a střádat si je doma, nebo stavět nějaká elektrická zařízení. Taky je na hře lákavé to, že se pořád vyvíjí. Tento týden přibyly ohňostroje. Hrajeme na jedné mapě ve třech, někdy čtyřech a je to zábava.

Bronzový

Mě se to taky nelíbí - setkal sem se s tím jen ve videích na youtube a grafika a styl hry mi nic neříká - grafika (strašná asi bych měl z delšího hraní nějakej tik, nebo opilepsii)
Styl hry (pojď jdem teď tudy po žebříku najdi kladivo postavíme pec) dám si radši s kamarádama Lineage2 nebo Counterstrike source

Bronzový

kostičky
Doplňuji:
aneb jak řekl náš profesor: "svět se skládá z krabiček"

Pokročilý

Je to velmi známá hra hodně lidí z toho natáčí LP a úžasné na tom je to, že si zde můžeš dělat co chceš naprostá volnost asi nejvolnější hra můžeš ničit opravdu všechno až na vzduch a bedrock a můžeš postavit co chceš nekonečná mapa a když si stáhneš nějakou mapu nějakého města pak teprv začíná zábava

hra minecraft je úžsná tím že je zde mnoho módů ale přesto nejlepší je survival, kde je pokaždé něco jiného furt je nějaké to dobrodružství.

Pokročilý

Jak jsou všude samý krychle, a že si můžeš dělat co chceš.

Řeknu ti to jednoduše: myslim si že mně a spoustu lidí hodně baví ta nekonečná hra... je tam spoustu možností spoustu staveb, mužeš si tam dělat co chceš a nikdo ti nic neřekne...ano nefunguje tam gravitace jak již všichni vime ale o to v te hře přece nejde,na serverech ( hra pro vice hráčů) třeba lidi stavi domy stavby a snaži se mit co nejhezče dům např. někdo zase děla rád z redstonem (takova elektřina s tou se dá dělat SPOUSTU věcí) ja osobně mam redstone moc rad a taky s nim rad pracuji

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Volný čas a hobby

Zlatý Drap 881
Zlatý annas 868
Zlatý quentos 861
Zlatý hanulka11 556
Zlatý mosoj 542
Zlatý led 473
Zlatý marci1 459
Zlatý gecco 385
Zlatý iceT 373
Zlatý panenka 367

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.