Co je tak ůžasného na hře Minecraft?

Upřímně jsem nikdy nepochopila, co lidi tak baví na této hže.. vše je kostrbaté, kvalita ničivá, nevypadá to, že by hra měla nějaký smysl, postavy jsou jen kus kostky… vypadá to spíš jako hra vytvořená v nějakém hodně zaostalém programu, přesto to miluje hodně lidí… zajímalo by mě proč :/
Doplňuji:
*pardon za chyby v textu… dneska jsem toho napsala už moc X_x

Nejlepší odpověď
huxa

taky je to pravda, java je velmi starý program. jazyk používaný hodně na starších mobilech. Hrála jsi už někdy minecraft? zkus jej a po pár hodinách tě buď uchvátí, nebo ničím nenaplní, ale spíše to první… je na tom úžasné to, že si můžeš dělat, co chceš, nejsi ničím omezena (nekonečný svět i zásoba kostek)

Další odpovědi
Fyzik

Mě osobně tam baví prostě hledat exotické materiály a střádat si je doma, nebo stavět nějaká elektrická zařízení. Taky je na hře lákavé to, že se pořád vyvíjí. Tento týden přibyly ohňostroje. Hrajeme na jedné mapě ve třech, někdy čtyřech a je to zábava.

BANAN93

Mě se to taky nelíbí – setkal sem se s tím jen ve videích na youtube a grafika a styl hry mi nic neříká – grafika (strašná asi bych měl z delšího hraní nějakej tik, nebo opilepsii)
Styl hry (pojď jdem teď tudy po žebříku najdi kladivo postavíme pec) dám si radši s kamarádama Lineage2 nebo Counterstrike sou­rce

KdoSiOdJinud

kostičky
Doplňuji:
aneb jak řekl náš profesor: „svět se skládá z krabiček“

vivatis

Je to velmi známá hra hodně lidí z toho natáčí LP a úžasné na tom je to, že si zde můžeš dělat co chceš naprostá volnost asi nejvolnější hra můžeš ničit opravdu všechno až na vzduch a bedrock a můžeš postavit co chceš nekonečná mapa a když si stáhneš nějakou mapu nějakého města pak teprv začíná zábava

Acer

hra minecraft je úžsná tím že je zde mnoho módů ale přesto nejlepší je survival, kde je pokaždé něco jiného furt je nějaké to dobrodružství.

kobranek

Jak jsou všude samý krychle, a že si můžeš dělat co chceš.

Bluebay

Řeknu ti to jednoduše: myslim si že mně a spoustu lidí hodně baví ta nekonečná hra… je tam spoustu možností spoustu staveb, mužeš si tam dělat co chceš a nikdo ti nic neřekne…ano nefunguje tam gravitace jak již všichni vime ale o to v te hře přece nejde,na serverech ( hra pro vice hráčů) třeba lidi stavi domy stavby a snaži se mit co nejhezče dům např. někdo zase děla rád z redstonem (takova elektřina s tou se dá dělat SPOUSTU věcí) ja osobně mam redstone moc rad a taky s nim rad pracuji