nnn1

Víte o nějaké hře, která je podobná…

hrám jako Caesar, The Settlers, Empires, Heroes; kde by nebyly války atp.? (Ne aby tam bylo na výběr mírové mise nebo válečné)
Doplňuji:
Vím, že se jedná o strategické hry :).
Měla jsem na mysli hry, ve kterých se by se budovalo město, získávalo se jídlo (pěstování, rybolov, aj.), těžily by se suroviny (dřevo, kámen).. To mají zmiňované hry společného (co jsem měla namysli)

Odpovědi
dj.david1234

Transport tycoon :o)
Roller Coaster apod…
Asi máte touhu si zahrát pouze Strategické hry :)
Taky je mám nejraději :)

doplňuji: áha..ty jo… mě teď nic takového neválečného nenapádá, kde by jste opravdu jen stavěla apod… když mě něco napadne, dám to do diskuze..

Dorian

Určitě se hodí tahle stránka, teda až tak od roku 1999. Ale ve většině z těchto her, především historických se nějaké boje občas objeví

Zdroj: http://en.wiki­pedia.org/wiki/Chro­nology_of_city-building_vide­o_games