Gami.Pet

strašně to svědí …

to ucho celkem odlehlo ale strašně to svědí asi to mám podrážděné, jak to sklidnit ?? peroxid bohužel nemáme a ani mastičky, nějaké babské rady ? a ja jako ten maz to ucho vytahuje ?? :)

Nejlepší odpověď
badisko

Odvar z hermanku …(caj) namocis do nej vatovou tycinku a vlozis do ucha …pokud bude vice rozredeny muzes i nakapat a chvili ho tam ponechat …
Doplňuji:
pokud ucho boli pomaha take jeste tato vec …vzit kousek platenka a donej dat sul…zavazat snurkou takze ti vsnikne kulicka tu nahrad budto nad topenim nebo nad sporakem ..ale opatrne aby to nezacalo horet a pote prilozit pod ucho do jamky …sul vydrzi dost dlouho tepla a tak pomaha proti bolesti …upresnim ze nejdrive to bude bolet vice ale po chvili se to sklidni a bolest ustoupi …

Další odpovědi
zjentek

ten maz se tvoří, aby udržoval správné klima v uchu. Po tomto svém úkolu je tělem sám posunován k ústí ucha, kde se k němu dostaneš a citlivý člověk si poradí starý maz odstranit tak, aby jej nevtlačil zpět, fakt na to stačí určitá dávka citu, hodně laicky řečeno. Když to svědí, tak se poškrab krkem, takovým stahem svalů kolem mandlí, těžko se to popisuje, ale jde to, zkoušej ,) ..a co se kape do ucha si najdi na netu.