Strašně se potím.

Nevím, co s tím dělat. Zkouším různé deodoranty, tuhé, kuličkové, šplíchací, tuhé a šplíchací.. Achjo.
Nemůžu kvůli tomu nosit trička s rukávem. Nosím jenom tílka.
Jakmile mám triko s rukávem, krátkým.. prostě se zpotím.
I když mi je zima, cokoli, i když mi není teplo, vedro, i když prostě.. mrznu.. Tak mám hned pod paží mokré fleky.
Jsem z toho nešťastná.
Nemůžu nosit trika s rukávem a pokaždé když si vezmu svetr, druhý den už si ho vzít nemůžu, musím je pořád dávat prát.
Příjdu si trapně, když výjdu ze školy a.. mám na sobě svetr a kabát.. zpotím se a pak mám jít někam do kavárny, do restaurace, sundat si tam kabát a ukázat všem kolem fleky v mým podpaží.
Nechápu to, nepříjde mi to zrovna moc normální, většina holek kolem mě prostě normálně nosí trika s rukávem, kraťounkým a nikdy se u nich žádné mokré fleky neobjěví..
Mám v plánu se na to zeptat doktorky, ale napřed se ptám zde..
Jestli o tom něco nevíte, jak to.. zastavit, nebo já nevím..
Achjo :/..

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

Hoj, asi Tě moc nepotěším - toho se asi plně nezbavíš, někdo se prostě potí hodně. Ale jak říkají holky - ten Driclor je 100%, ale je to hroznej dryják. Jinak: celkem dobrej je tuhej antiperspirant Garnier Mineral, mám ozkoušeno a osvědčil se. Přijde mi to aspoň o něco míň škodlivý než ten Driclor.

Jinak: jestli Tě můžu uklidnit... nemusíš si kvůli flíčkům připadat trapně. Toho, co Tobě přijde jako pěst na oko, si ostatní pravděpodobně vůbec nevšimnou - a to platí 100% třeba o té restauraci nebo kavárně. Myslíš, že lidi v kavárně hrozně zajímá, jestli se náhodou nově příchozí slečna nezpotila? :o}
Aby ses kdyžtak cítila aspoň trochu líp, dooporučuju tmavá trička - na černé, hnědé nebo tmavomodré to není tak vidět.
Důležitý je, aby to nebylo cítit - což s použitím dobrého deodorantu nebo antiperspirantu nebude.

Pájo: Šalvěj jsem zkoušela už dávno, ale bohužel jsem nezaznamenala absolutně žádný zlepšení. A zhubnutí se taky nijak neprojevilo. Do velký míry to asi je vrozený - někdo se potí víc, někdo míň.

Další odpovědi:

Zlatý

pokud ti nezabírají deodoranty ani antiperspiranty tak je třeba to léčit -zajdi k lékařce máš dobré úmysly - čím dřív tím líp

deodoranty ale jen překrývají pot a proti pocení jsou hlavně antiperspiranty

Zlatý

Teď byste měly volat:
"bylinky"! pij pravidelně "Šalvějový čaj"!
najdi a kup "přípravky s protěží alpskou"!
o trochu zhubni (pokud je to třeba), podpaží holit (ale to už je standard).

a nic...voláte
"Driclor"!
...hexahydrát chloridu hlinitého, ethanol a čištěná voda.

Zlatý

Má znám má přesně ty samé problémy co Ty. Také z toho byla neštastná,vyzkoušela co se dalo,ale nic jí nepomohlo. Až teprve jako jediný ji pomohl přípravek z lékárny,jak píše TreyFrost-DRICLOR. Zkus ho,uvidš. Pro svůj klid,bys ale měla lékaře navštívit...
Přeji hodně štěstí :-)

Zlatý

Odpověď ti dá skutečně jen lékař po náležitém vyšetření, já jen poradím, jak to řešily naše babičky. Do oděvů se všívala "potítka", dva polokroužky z plátna, sešité tak, aby kopírovaly průramky. Nebylo to jen kvůli nadměrnému pocení, ale potítka se snadno odpárala a vyprala, místo aby se praly celé šaty. Ještě se prodávají v textilní galantérii.

Doporučuji Driclor. Už milionkrát odzkoušen a můžu jen doporučit - ani kapka potu :) seženeš v lékárně, cena okolo 200 korun

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Zdraví

Zlatý Drap 1605
Zlatý mosoj 1494
Zlatý marci1 1278
Zlatý hanulka11 1030
Zlatý annas 991
Zlatý gecco 737
Zlatý briketka10 714
Zlatý quentos 713
Zlatý iceT 565
Zlatý arygnoc 499

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.