Strašně se potím.

Nevím, co s tím dělat. Zkouším různé deodoranty, tuhé, kuličkové, šplíchací, tuhé a šplíchací.. Achjo.
Nemůžu kvůli tomu nosit trička s rukávem. Nosím jenom tílka.
Jakmile mám triko s rukávem, krátkým.. prostě se zpotím.
I když mi je zima, cokoli, i když mi není teplo, vedro, i když prostě.. mrznu.. Tak mám hned pod paží mokré fleky.
Jsem z toho nešťastná.
Nemůžu nosit trika s rukávem a pokaždé když si vezmu svetr, druhý den už si ho vzít nemůžu, musím je pořád dávat prát.
Příjdu si trapně, když výjdu ze školy a.. mám na sobě svetr a kabát.. zpotím se a pak mám jít někam do kavárny, do restaurace, sundat si tam kabát a ukázat všem kolem fleky v mým podpaží.
Nechápu to, nepříjde mi to zrovna moc normální, většina holek kolem mě prostě normálně nosí trika s rukávem, kraťounkým a nikdy se u nich žádné mokré fleky neobjěví..
Mám v plánu se na to zeptat doktorky, ale napřed se ptám zde..
Jestli o tom něco nevíte, jak to.. zastavit, nebo já nevím..
Achjo :/..

Nejlepší odpověď
Terryle

Hoj, asi Tě moc nepotěším – toho se asi plně nezbavíš, někdo se prostě potí hodně. Ale jak říkají holky – ten Driclor je 100%, ale je to hroznej dryják. Jinak: celkem dobrej je tuhej antiperspirant Garnier Mineral, mám ozkoušeno a osvědčil se. Přijde mi to aspoň o něco míň škodlivý než ten Driclor.

Jinak: jestli Tě můžu uklidnit… nemusíš si kvůli flíčkům připadat trapně. Toho, co Tobě přijde jako pěst na oko, si ostatní pravděpodobně vůbec nevšimnou – a to platí 100% třeba o té restauraci nebo kavárně. Myslíš, že lidi v kavárně hrozně zajímá, jestli se náhodou nově příchozí slečna nezpotila? :o}
Aby ses kdyžtak cítila aspoň trochu líp, dooporučuju tmavá trička – na černé, hnědé nebo tmavomodré to není tak vidět.
Důležitý je, aby to nebylo cítit – což s použitím dobrého deodorantu nebo antiperspirantu nebude.

Pájo: Šalvěj jsem zkoušela už dávno, ale bohužel jsem nezaznamenala absolutně žádný zlepšení. A zhubnutí se taky nijak neprojevilo. Do velký míry to asi je vrozený – někdo se potí víc, někdo míň.

Další odpovědi
hanulka11

pokud ti nezabírají deodoranty ani antiperspiranty tak je třeba to léčit -zajdi k lékařce máš dobré úmysly – čím dřív tím líp

deodoranty ale jen překrývají pot a proti pocení jsou hlavně antiperspiranty

Pájo

Teď byste měly volat:
„bylinky“! pij pravidelně „Šalvějový čaj“!
najdi a kup „přípravky s protěží alpskou“!
o trochu zhubni (pokud je to třeba), podpaží holit (ale to už je standard).

a nic…voláte
„Driclor“!
…hexahydrát chloridu hlinitého, ethanol a čištěná voda.

Andělé

Má znám má přesně ty samé problémy co Ty. Také z toho byla neštastná,vyz­koušela co se dalo,ale nic jí nepomohlo. Až teprve jako jediný ji pomohl přípravek z lékárny,jak píše TreyFrost-DRICLOR. Zkus ho,uvidš. Pro svůj klid,bys ale měla lékaře navštívit…
Přeji hodně štěstí 🙂

Sůwa

Odpověď ti dá skutečně jen lékař po náležitém vyšetření, já jen poradím, jak to řešily naše babičky. Do oděvů se všívala „potítka“, dva polokroužky z plátna, sešité tak, aby kopírovaly průramky. Nebylo to jen kvůli nadměrnému pocení, ale potítka se snadno odpárala a vyprala, místo aby se praly celé šaty. Ještě se prodávají v textilní galantérii.

TreyFrost

Doporučuji Driclor. Už milionkrát odzkoušen a můžu jen doporučit – ani kapka potu :) seženeš v lékárně, cena okolo 200 korun