Monča.R.E.T.

Co mám dělat? Mám strašně nízký BMI

Doplňuji:
Bohemica:Já nesňídám já jen jím večeři protože přes celej den nemám hlad.
Barnajka:Asi jo no.
A jinak děkuju za rady;))

Nejlepší odpověď
bolak

A co jinak, co tě trápí? Teda krom toho že sis našla na internetu co to znamená BMI, zadala hodnoty a zjistila že s tebou musí bejt něco špatně, protože ti počítač vyhodil čísla který jsou mimo normu…

Vem si třeba kulturisty, sou samej sval, ani ždibíček tuku, na břiše pekáč jak vod babicy a jejich BMI výsledky je házej do kategorie obezita I. stupně. Stejně tak chlap kterej přijde při nehodě o nohu se zčista jasna může dostat z normální hmotnostní kategorie až do podváhy, jelikož po amtuaci jedné končetiny ubyde na váze, přičemž jeho výška se nijak nezmění.

BMI jsou jenom orientační hodnoty.

Další odpovědi
barnajka

To se ti těch 60 kilo už podařilo dát dolů? No vidíš to, šikovná holka :)
http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/prosim-pomoc-pribrala-jsem-silene-moc-kg-a-nejde-to-dolu-co-mam-delat#discussion

..teď už jenom vydržet pár roků, než se přežene puberta a s ní spojený hormonální bouření..a myslím, že i ty tvoje šílený váhový výkyvy přestanou ;)

PS: Pěkně to s tebou cloumá, viď děvče? :))
Doplňuji:
To je v pohodě, na pubertu se neumírá :)) Teď ti ta potvora asi dává setsakramentsky zabrat, to věřím… Ale počkej tak 5–7 let a zas bude dobře, neboj ;)
Mezitím si zkus dát studený obklad na čelo pokaždý, když na tebe přijde záchvat: pubertu jako takovou to sice nevyléčí, ale na ty akutní projevy by to zabrat mohlo..když bude ten obkládek hóóódně studenej ;)

PS: Mončo, neblbni a nedělej si tady z lidí šprťouchlata – teď tomu možná nevěříš, ale může se stát, že NĚKDY budeš FAKTICKY potřebovat, aby ti některý ze zdejších rádců pomohl nebo poradil…jenže nikdo tě nebude brát vážně, víš…po všech těch srandičkách…
Chápeš, co ti chci říct?
Doufám, že jo a že si to vezmeš k srdci ;)

huxa

přesně na tuto otázku by ti můj kamarád odpověděl: „začni žrát, pí*o“.
Jak správně píše bolak, je to jen orientační, jestli sis počítala BMI, měla sis to přečíst, co to je…

anonym

Už jsi snídala?

bolak

Hele, Mončo, teď sem mrknul do tvýho profilu a koukám kolik si toho za poslední dva měsíce stihla.. můžu ti to shrnout? :)

Nejdřív si zničeho nic přibrala 60 kilo. Následně jsi 3 tejdny nespala a to aniž bys pociťovala nějaké známky únavy. K tomu všemu ses v té době ještě ládovala prášky na spaní. O pár dní později si se rozhodla že se naučíš jezdit na skejtbordu a světe div se, během pár hodin se ti to povedlo. A teď pozor, v té době jsi vážila bez dvou kil metrák. Po tomhle úspěchu jsi se rozhodla, že si necháš zvětšit prsa, zřejmě to ale moc nedopadlo, protože se s tebou rozešel tvůj kluk a následně ses začala sebepoškozovat. Tyhle všechny tvoje podivuhodné eskapády tě dovedly rozhodnutí, že nejlepší ze všeho bude stát se prostitutkou. Poté jsi ze svých původně nabytých 98 kil opět většinu shodila a tvoje hmotnost se zhoupla z obezity 2.stupně přímo do podváhy.

Vynechal sem něco? :)

anonym

Jsou to ale věci, což? Taky se nestačím divit. Aby potom někdo neměl zase obavy kvůli zveřejňování soukromých informací!!!