strašně rychlé hubnutí

dobrý den pomůže te mi prosím?Strašně rychle hubnu ještě včera jsem měla 75 kg a dneska už mám jen 50 kg a před chvilkou po jídle když jsem si stoupla na váhu tak jsem měla 48 kg prosím pomoc:(

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Stříbrný

dej si novou bateii do váhy...nikdo nemůže zhubnout 15 kilo za noc...jedině, že bys porodila...
Doplňuji:
oprava: 25kilo...a pokud opravdu tak rychle hubneš, tak ti tady stejně nikdo nepomůže, protože jsi hříčka přírody a pomůže ti jedině odborník...ale to už je stejně jedno, protože než tohle dopíšu, budeš vážit 15 kg...a to už bude po tobě...

Další odpovědi:

Zlatý

Stoupněte si na váhu oběma nohama, ne jen jednou, nebo vyměňte baterie do váhy. :-)

Stříbrný

A já jsem byla zápasnicí sumo a vážila jsem 110 kg, pak jsem se probudila a měla jsem zas 50 kg.
Tak nevím, buď jsi hodně požila, nebo máš špatný baterky ve váze.

Tak rychlý úbytek váhy bys mohla mít možná kdybys přišla o nohu, ruku nebo hlavu :D ale jinak je to nemožné. Navíc bys to poznala i bez váhy, takže šup pro nové baterie nebo rovnou váhu :D

Zlatý

tak to je husté, drž si formu. Přechod na chlamýdii ti hrozí ještě letos ,)

Bronzový

Plná polní váží zpravidla do 30Kg, vážila se před polním, či až po polním cvičení ? Takový úbytek tělesné váhy je totiž za tak krátkou dobu nemožný, i kdyby ti v hlavě řádil mozkožrout.

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Zdraví

Zlatý Drap 1609
Zlatý mosoj 1495
Zlatý marci1 1282
Zlatý hanulka11 1030
Zlatý annas 991
Zlatý gecco 737
Zlatý briketka10 715
Zlatý quentos 714
Zlatý iceT 566
Zlatý arygnoc 499

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.