Petra09

Co si myslite o tomto pripravku?

http://www.zes­tihlujici-chrest.eu/index.php

Nejlepší odpověď
Ar

Vážně se najde někdo, kdo tomu ještě uvěří?

Další odpovědi
mojitek

Krásné,jak inzerují zhubnutí co den to 1 kilogram dolů :o))) Jestliže budete hubnout byť jenom0,5 kg denně,tak kam se asi poděje tolik kůže?Nikam-bude to na vás plandat.Dále tam píšou,že „tělo si bude brát z vlastních zásob..“ to ale znamená,že v menší míře z nahromaděného tuku,ale hlavně ze svalových zásob! Budete sice vážit méně,ale na úkor celkového zeslábnutí svalstva,orga­nismu,metabolis­mus v háji,psychika v čudu… atd.Tomuhle přípravku se zdaleka vyhněte jestli nechcete dopadnout hodně špatně.Na zhubnutí nic nevykoumáte-musíte se potit a zase potit,bez toho se neobejdete tak či tak.Budete hubnout sice pomalu ale jistě a nějaký ten sval pro zpevnění těla se taky bude hodit.Hlavně budete celkově zdravější než s nějakým „superpřípravkem“-mj-takových reklam už tu bylo.. :o)))

anonym

Přípravek na hubnutí je na přírodní bázi a v podobě lahvičky s tekutinou. Člověk se nijak neomezuje konzumací jídel. Výrobek bych jistě doporučila.
Doplňuji:
Navíc působí pozitivně na náladu, což je také velmi dobré.

anonym

Ahoj, Petro. Myslím si o něm, že je stejný jako všechny ostatní přípravky slibující snadné zhubnutí bez vlastního přičinění. Přiznám se, že občas si nějaký pořídím, ale vždy jen jedno balení a pokud možno ve slevové akci. Je to dobré na pročištění organizmu.
Zeštíhlující efekt? Tak ten se u mne díky jakýmkoliv tabletám nebo tobolkám chronicky nedostavuje.
Hubnutí je dlouhodobý proces – hezky deko za dekem. Nejdříve to chce „zeštíhlet“ v mozku, potom dostat tuhle myšlenku do organizmu, změnit škodlivé návyky, více se pohybovat, zdravěji se stravovat a mít se více ráda. Jak dlouho trvalo přibrat a držet si nadváhu, tak dlouho bude nejspíš trvat opačný efekt.
Pokud jde o potravinové doplňky slibující štíhlou a pevnou postavu, tak se dá v lékárně koupit určitě za přijatelnou cenu něco, co bude fungovat obdobně.
Nikomu jeho víru neberu, moje zkušenost je prostě taková, že zázračná pilulka neexistuje a že to tedy fungovat nebude.

bolak

Myslet si můžem cokoliv, pokud to nikdo z nás nestrčil do huby, tak se od nás těžko dozvíš nějaký moudro. Jestli chceš vážně rychle zhubnout, tak buď začni jíst zdravě a nebo onemocni, jinak to nevidím a pokud hledáš něco ještě jednoduššího, tak se poohlídni spíš po nějakejch spalovačích tuku > http://spalovace-tuku.heureka.cz/f:q:tbl/

Budeš mít rozohdně větší šanci, protože házet do sebe asparágus > http://www.marions-kochbuch.de/index-bilder/spargel.jpg řezanej lipem > http://nestle-catalogue.lion­.cz/export-web/cukrovinky_cz/pro­ducts/images/1/big_li­po-ovocne-cocky-60g.jpg , no nevim nevim…

Lakeysha

thle krávoviny akorát stojí spoustu prachů prosimtě…ano, neřikám, že nemůžou mít žádnej účinek. Ony ti třeba trochu můžou zmírnit chuťě, nebo třeba vim o jednom, kterej tě prej donutí jíst míň tim, že při každým přejedení tě strašně prožene:-DDD Já žádnej z nich osobně nezkoušela, ale něco se dozvim někdy od ségry, ona je lékárnice. Každopádně třeba nejsou uplně bez účinků, ale fakt nečekej, že spolkneš pilulku a budeš modelka. Furt je to o tvojí vlastní tvrdý snaze.

Reuef

hubnout a pritom se cpat…az tohle nekdo objevi tak dostane nobelovku 🙂

terry

Je skvělý. Pro zeštíhlení peněženky.
Bez změny stravovacích návyků ti to trvale nepomůže.
A známý jo-jo efekt zaručí, že po čase přibereš ještě víc.

Skinn3r

Jediny co si o tom myslim ze to je pekne drahy :) Urcite lepsi bude Jablecnej ocet to ma v sobe taky hromadu mineralu a vitaminu zadnej zazrak v hubnuti bohuzel neni jedine jidelnicek a nebo tvrda drina .

Lenule15

divím se že tomu věříš protože je to určitě něco na hubnutí!!!!! Zase njaký podfuk.Když prášky začneš brát možná zhubneš ale jak mile je visadík přibereš hrozně moc !!!!!!!!Radím ti neber si je!!!!!!!!!
Přikládám odkaz přečti si to :http://www.pro­zeny.cz/profi­ly/michal-dance@seznam-cz/denicek-zaznam/10467-doplnky-na-hubnuti-prasky

mosoj

Už vidím jak je tvůj tuk v těle drcen. Pozor ať tě to nerozdrtí něco jiného. Ptákovina na ptákovinu!
Tělesný metabolismus stvořil ten nejvyšší a dobře si to pojistil.