Strach z prvního pohlavního styku

Mám strach z prvního pohlavního styku. Co když to bude bolet, nebo začnu krvácet? Třeba se mi ten kluk vysměje, nebo ho ta krev znechutí... Co když budu dělat něco špatně?

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

Vzhledem k tomu že používáš termín "ten kluk", tak zřejmě zatím žádnýho nemáš, a tudíž je zbytečný si dělat starosti. Až nějakýho lapneš ;) , tak "ten kluk" už bude mít pravděpodobně i jméno, nebude to cizí osoba jakou si představuješ teď (jak kdyby tě někdo přepad...) a určitě to bude někdo koho budeš mít ráda a u koho si budeš jistá, že se ti nevysměje, takže obavy padnou a vystřídaj je úplně jiný emoce.

Jinak on si klidně může říkat to samý :) co když se mi vysměje že ho mám tak divně zahnutýho nebo malýho nebo co když se naopak nevejdu, co když netrefím na první dobrou... navíc chlap tam má i ty tlaky, že když znervózní tak je po srandě, a právě proto často znervózní :) takže si myslím ty to máš ještě dobrý.

Navíc celá poradna ti bude držet palec, a kdybys měla trému, představ si že jste voba nahý, to prej pomáhá.

Další odpovědi:

Pokročilý

No a teď si představ, že "ten" kluk si bude říkat, co když se udělám moc brzy, co když ji to udělám špatně, co když zklamu, co když se mi bude smát........................
Je to úplně normální tréma před něčím novým, pusť to z hlavy, až to bude mít přijít, tak to přijde, a ještě se tomu zasměješ. Teda, myslím svému strachu, ne tomu aktu. :-))

Bronzový

přesně to z čeho máš strach, tak strach mít nemusíš. Jde o přirozenou věc. Kluci se také bojí při prvním sexu a obávají se zase jiných věcí. Nakonec to dopadne tak, že oba ležíte třeba v posteli, kdy se oba strachujete toho, že nějak selžete, nebo vaše tělo selže. Pokud to napoprvé nepůjde, tak se nic neděje. Času je fůra a jeden nezdařený pokus nic neznamená.

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Kvalitní odpovědi v: Rodina a vztahy

Zlatý Drap 978
Zlatý marci1 806
Zlatý quentos 628
Zlatý iceT 600
Zlatý hanulka11 536
Zlatý panenka 488
Zlatý annas 448
Zlatý led 395
Zlatý venkovan 390
Zlatý gecco 375

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.