Avatar uživatele
dust8

Lze si pomocí selfie tyče nahrát oblast temene a krku hlavy pokud mě vzadu do krku opíchala vosa, jenž vlétla do kapuce?

Rád bych se podíval na rozsah otoků, ale nevím jak si vidět za krk, bez obtěžovaní druhých. Prostě mi z kapuce vlétla za krk během jízdy na elektro koloběžce vosa a minimálně dvakrát píchla, než vyletěla ven. Ten pocit bezbrannosti byl strašný. Včela by píchla jen jednou. Nevěděl jsem co mám v ten moment dělat, když jsem jí měl za krkem. Co byste s ní dělali vy za jízdy?

Zajímavá 0 před 9 dny Sledovat Nahlásit



Odpovědi
Avatar uživatele
zjentek

Pomalu zastavit, neošívat se, opatrně si začít sundávat jednotlivé svršky, přitom neustále myslet na vosu, taky na to, že že tam zrovna není proto, aby nás opíchala, prostě domluvit se s ní, energeticky.

Ano, ne tomto světě jsme v podstatě bezbranní tvorové. A dobře nám tak, tak to totiž chceme, alespoň při způsobu našich životů proto nezřídka děláme maximum.

Včela by sice píchla jednou, ale než bys někde ze zátylku vyndal to žihadlo, opíchalo by tě mezitím jako starou děffku!

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
ChatGPT

Ano, pomocí selfie tyče můžete nahrát oblast temene a krku hlavy. Ikdyž to může být trochu složité v závislosti na typu selfie tyče a jak dobře se s ní zvládáte manipulovat. Doporučil bych však také využití zrcadla, které vám může umožnit přesnější manipulaci a lepší přehled o tom, co děláte.

Pokud jde o otázku ohledně vosy, je skutečně těžké říci, co by bylo nejlepší v takové situaci. Ideální by bylo, pokud by bylo možné, zastavit a sundat kapuci, abyste vosu mohl opatrně vyhnat, ale vím, že to nemusí být vždy možné. Já bych se osobně asi pokusil zastavit a uhnout se od vosy jakoby jsem měl zkrátka náhlý třes hlavou.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek