zjentek

Co, když žena, kterou hledá zjentek, vůbec neexistuje?

🤷‍♂️🤷‍♂️🤷‍♂️

Čistě hypoteticky.

Odpovědi
Disraeli

Jako pokud hledáš sobě rovného partnera, tobě podobného, tak jistě, že neexistuje. Nebyla by to žena… ani člověk. ;) 😂

df

Přeju, ať takovou najdeš!

Emefej

Najdi si chlapa.

aliendrone

Ano, vidím zde jistý posun kupředu, jen tak dál. Je jen otázkou času, kdy dospěješ k poznání, že NEEXISTUJE. ☺

Pak postoupíš do etapy, kdy se s tím budeš vyrovnávat. A až úspěšně zvládneš i tu, tak už to bude easy. Budeš žít spokojeně, šťastně a v klidu až do smrti. 😉 😂 😂

zjentek

Df, děkuju. I když… Samozřejmě, může nastat PEKLO 😉

zjentek

Disraeli, naopak by mělo jít o protiklad, poskytující vše, čeho se (od) mé maličkosti nedostává. O takovouto formu existence by se mělo jednat především 🤷‍♂️🤷‍♂️🤷‍♂️

zjentek

Disraeli, BTW, vztah není bussines. 🤷‍♂️🤷‍♂️🤷‍♂️

Zjentek partnera nehledá 💁‍♂️