mskom2

Nevíte někdo, jestli na Náchodsku nebo Hradecku někde poskytují ošetření pomocí analgosedace a za kolik?

jedná se mně o vytržení 1–2 zubů.
za rady díky předem
Mskom

Odpovědi
Nassin

Doporučuji ti obrátit na Fejsbúk, pokud tam máš profil. Jsou tam různé skupiny, které někdy dokáží i poradit, na rozdíl od tohoto webu.

nyjono

No … i když někde poskytují, neznamená to, že tě ten zubař/ks ošetří.
Ti schopní mají svých pacientů dost.
Co tvůj ošetřující ?
Známá měla problémy po ošetření neschopnou zubařkou, ta jí nakonec řekla, že to nezvládne a ať si někoho najde.
Naštěstí ji přijal zubař jejího partnera v Praze. Takže jezdila víc než 100 km, ale zub zachránili.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.