Cernikova Kl

Je možné po maturitě na zdravotnické škole složit přijímací zkoušky na stomatologii?

Dobrý den, přemýšlím o stomatologii a jsem na zdravotní škole. Je možné udělat přijímačky na vysokou? Předem děkuji

Upozornění

Pozdrav je slušnost, ale do otázky nepatří. Pozdravit i poděkovat ostatním uživatelům můžete v poli pro doplnění otázky po matsuriti

Nejlepší odpověď
annas

Záleží na vás, zda budou vaše zkoušky úspěšné, tedy zda si doplníte případné další vědomosti z předmětů, které se učí na gymnáziu ve větším rozsahu než na SZŠ. Např. matematika, chemie, fyzika, biologie atd.

Podívejte se, z čeho se skládají přijíamcí zkoušky.

https://www.stu­dentmag.cz/kde-studovat-zubni-lekarstvi-nepodcente-zkousky-a-vyuzijte-vsechny-moznosti/

Další odpovědi
Edison

Jak to máme asi vědět? Jsou tací, co udělali a jsou tací, co neudělali.

aliendrone

Je to možné. Nicméně se domnívám, že člověk, který NEVÍ jestli „je to možné“ má větší šanci trumfnout Pazderkovou v pořadu „Na stojáka“, než je úspěšně složit. ;) :D :D

Drap

Možné to samozřejmě je. Pokud by to nebylo možné, tak by se asi přijímačky ani nedělaly.