Stojí za to vzít si někoho k sobě, když dotyčná hledá pouze ubytování?

Já myslím že to komplikuje život.

Nejlepší odpověď
Miroslavst

Určitě. Jednou podlehne :D

Další odpovědi
mosoj

Alespoň uklízečka, kuchařka a pradlena by se z toho nevyloupla ?

Vikičistič

Já bych to nedělat.

monkey

pokud je to naprosto cizí člověk nebrat . je to totiž potencionální problém ohledně ztrácení věcí.
pokud je to člověk kterého znáte , dokážete se oba smířit s tím že každý máte nějaké denní rituály které tomu druhému nemusí být po vůli tak ano .......obezřetnost je na prvním místě pak prozíravost a pak vše ostatní......­.....vy riskujete nejvíc…

Arni

Dost velký problém.

I když dotyčnou osobu znáte – o cizích je nesmysl se vůbec bavit -. On totiž může být problém se dotyčné osoby jednou zbavit + již výše uvedené důvody.
Krom toho, není to špatný nápad se někam přistěhovat, pak nasekat pár melounů dluh – no a mít za dveřmi exekutora, to musí být k popukání…

Zkrátka je to Vás.

Důvěra je jedna věc a život druhá.