Avatar uživatele
Kiti

Štítíte se potkanů?

Těch, co se chovají jako mazlíci, né těch venkovních.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 3628 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
huxa

Ne. Ani těch venkovních. Nejsou mi po srsti bezsrstní tvorové, jako třeba pavouci, hadi.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Drap

Nejsou mi sympatičtí, ale neštítím se .

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
anonym

Ano, štítím.Do ruky vezmu jakékoliv zvíře, cokoliv jsem doma ochoten chovat, ALE POTKANA NE.Už syn mně před 10ti lety přemlouval, jestli by si ho nemohl pořídit, nepovolil jsem mu to.Jakékoliv jiné zvíře ano, ALE POTKANA NE.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Sabeth

Sama chovám dva:-). Větší mazlíky neznám.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
brokol

Já například to mám tak, že zvířata se srstí mi nevadí, hmyz (pokud není obří) rovněž. Nezvládám plazy.
Potkany většinou není schopna tolerovat starší generace – mají fixovanou představu potkana jako škůdce a přenašeče nemocí. (Neříkám, že je to tak vždycky – jasněže sou i dvacítky, co se štítěj’ všech krysozvířat.)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Nikdy jsem je moc „nemusela“, ale pravdou je, že u těch volně žijících mi spíš vadí ten rychlý nečekaný pohyb.
Zrovna před několika týdny sem „vyfasovala“ od přítelkyně jednu nunu samičku potkana jako narozeninový dárek pro vnučku. Byl to samozřejmě „nevyžádaný“ dárek a měla jsem trochu obavy z reakce ostatních příbuzných. Sama jsem si ji napřed pochovala a protože Terezka (jméno jí dala vnučka později) je vymazlená už od chovatelky a jejich dětí, zjistila jsem, že se jedná o úžasné zvíře! Zbytek rodiny na to přišel vzápětí také. I takoví, kteří běžně mají k podobným zvířatům odpor. U vnučky jsem si byla jistá, je to milovnice všeho živého.
No a teď jsme zjistili, že potkanice trpí když je sama v v prostorné kleci, protože se jedná o společenské zvíře, tak jí hledáme společnici. 🙂

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Kiti

huxa: pavouci nebejvaj úplně bezsrstí :D hadi mi nevaděj na dotek, ale chovat bych ho nemohla, protože bych ho nedokázala krmit

před 3628 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek