Housenka1973

Stezky pro cyklisty

v našem městě udělali stezky pro cyklisty rozdělením chodníků. Může mi někdo vysvětlit, proč část pro chodce je blíže silnici? Jezdím denně na procházky s kočárkem a vadí mi, že jsme blíž prachu, hluku a smrádku. Taky nechápu, jak mám vyhodit něco do koše, když jsou umístěny „v pruhu“ pro cyklisty..... Který chytrák tohle asi vymyslel?
Doplňuji:
ano, na zdejší radnici si to přehazují jako horký brambor.....bla­blabla…

Nejlepší odpověď
www

Jediný kdo ti může kvalitně odpovědět sedí na tvé radnici. Zkus to tam 😁
Předpokládám ale, že i tam se nejspíš dovíš blekoty ble..:-D

Další odpovědi
dědapetr

Vaši radní ve vaší obci.