Questman

Stalo se někdy, že by olympijský oheň nevzplál?

Jestli třeba cestou nezhasla pochodeň nebo tak…

Odpovědi
marci1

Na ZOH v Turíně 2006 se kvůli nepříznivému počasí hlavní kněžce, herečce Theodoře Siarkuové, nepodařilo pochodeň zapálit tradičním způsobem pomocí soustavy zrcadel, ale musela použít náhradní plamen ze čtvrteční generální zkoušky.
http://oh.idnes­.cz/olympijsky-ohen-uz-hori-a-miri-do-turina-fd3-/olympiada-turin.aspx?c=A051127­_132225_sport_oh_mah

Lukasy

Ano stalo se to už vickrát .