Evuše

SŠ-přijímačky

Je pravda, že když půjdu na první kolo přijímaček, tak je budu mít lehčí, než kdybych šla na poslední termín?
Doplňuji:
Šíří se to školou.

Nejlepší odpověď
Drap

Je to nesmysl.

Další odpovědi
anonym

Mohla bych se dozvědět, odkud mládež končící ZŠ bere ty stále se opakující nesmyslné informace? Drap má naprostou pravdu JE TO NESMYSL!!! Výhoda je pouze v tom, že budete mít přijímačky dříve za sebou.

venkovan

To jsou určitě zaručené zprávy – mám pocit, že se o nich už mluvilo ve filmech z I. republiky. Takže nic nového, blbost nedorazila ke svým hranicícm ani po desetiletí.