jiri2105

Spodní knoflík na košili

Proč je u košilí spodní dírka na knoflík horizontální a zbytek vertikální?

Nejlepší odpověď
Hykam

Možná proto, že když je dírka horizontálně, tak je menší pravděpodobnost že se knoflík samovolně rozepne (první knoflík odspoda má vetší tendenci se sám rozepnout)

Terryle

Poznámka:
Taky jste vyskočili a šli se podívat na košili, jestli to tak fakt je? :)))
Já mám asi nějakou divnou, všechny jsou vertikální – i ta spodní. Asi se horizontální dírka ještě nedostala za Kanál :o)