Banshee

Proč je na košilích spodní knoflík přišitý z druhé strany?

A už k němu není dírka. Možná se někdo už ptal ale ať dělám co dělám nemůžu tohle konkrétně najít. Děkuju Vám.
Doplňuji:
No ale ono to neni zas tak jasný, protože když dám ke košili náhradní knoflíček tak ho dám do pytlíčku k cedulce a nebudu ho přišívat abych ho pak zas musela párat ne? :) :D Ale jinak díky za odpovědi.

Nejlepší odpověď
tom004

To je náhradní knoflík.Ten,žádnou dírku,nepotřebuje. 🙂
Doplňuji:

  • iv-,opravdu? 🙂

Další odpovědi
anonym

Prominte , Banshee … , napisi vzkaz pro Toma . nevim , jestli chodi na diskuze. Tak ted mimoradne :
Tome , Banshee neni moje dcera ! 🙂 -iv-
Doplňuji:
Opravdu. 🙂
P.S. Chudak holka , ta si musi myslet o cem si to tady ti 2 ( ..... ) pisou. ! 🙂 -iv-

venkovan

To je znamení pro ty co si košili oblékají obráceně. Když vezmou první knoflík co vidí do prstů a nemohou najít příslušnou dírku, tak se zpravidla podívají kde, že je ta chyba. Někdo si košili otočí, jiný jí jde reklamovat pro nedostatek knoflíků a direk.
A zkuste mi vyvrátit, že to není pravda – nějaký rezervní knoflíček – copak ho dneska umí ještě někdo přišít?

anonym

Ad -iv- a někdy ještě bývá na podolku poutko, za něž se ten knoflíček zapne přes rozkrok, aby se košile nevyhrnovala z kalhot.
P.S. Banshee, máš pravdu, dosud se na to nikdo neptal z prostého důvodu, že to všem, kromě tebe, bylo jasné.

žolik

To je pouze náhradní knoflíček.

Zdroj: žolík

anonym

Dnes převládá náhradní knoflík u košile, protože nejčastěji se utrhne, když ji máme na sobě, neřkuli na cestách.
A pak by nám někde doma v pytlíku, mnohdy založený nebo ztracený, byl prd platný.