NikolkaCZE

Splátky-zkušební doba

Chci se zeptat když mi končí zkušební doba v práci a v ten den si půjdu zažádat o nějakou věc na splátky myslíte že stím nebude žádný problem ?děkuji za odpovědi

Nejlepší odpověď
anonym

Problém by s tím nebyl zřejmě ani dříve, pokud by Ti zaměstnavatel potvrdil, že s Tebou do budoucna počítá a že po skončení zkušební doby dostaneš smlouvu na dobu neurčitou. Řada finančních společností toto potvrzení uznává jako doklad o zaměstnání na dobu neurčitou ještě před uplynutím zkušební doby.
Zkus si ověřit, jak by to bylo konkrétně v tomto případě.