♥♥♥

Spisovatel z Aljašky, PROSÍM POTŘEBUJI PORADIT 🙂

Dobrý den, mám takový dotaz, jak se jmenuje spisovatel, který psal z Aljašky (bližší info nemám, pouze toto..), prý byl hodně známý, nevíte někdo jak se jmenoval? Já jsem našla toto: http://www.cbdb­.cz/autor-49-jack-london, není to náhodou on? Prosím byla bych ráda za každou vaší odpověď! 🙂 DĚKUJI MOC!!

Nejlepší odpověď
www

Podle mého názoru by to měl být on (JL).
P.S: jeho knihy čtu opakovaně dodnes 🙂

Další odpovědi
marci1

Mohl by to být Jack London. V době zlaté horečky se vydal na Aljašku a psal romány i povídky. Zajímavé jsou třeba „Démon alkoholu“ ( poprvé se opil v 5 letech a od puberty pil pravidelně ) a nebo „Tulák po hvězdách“.

klob1

Nejznámější je Jack London,ale je jich více těch spisovatelů..
možná ,ale ten asi enbyl z Aljašky jen někde něco pár věcí napsal Ernest Thompson Seton..