Špehují nás tajné služby? Jak to zjistit?

Našel jsem zajímavý program, který prý zjistí, zda nás špehují tajné služby.... http://www.securitymagazin.cz/… Co vy na to ?

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Stříbrný

To si vážně myslíš, že si stáhnu a spustím exáč, který mi na té stránce doporučuje skupina bezpečnostních a technologických odborníků, kteří bojují za dodržování lidských práv?

Další odpovědi:

Zlatý

Koho - "nás"???

Běžný člověk, pokud nepáchá trestnou činnost, je pro jakékoli sledování tajnou služnou naprosto bezvýznamný.

Takže mne nesledujou...
:-DD

Bronzový

Najdi si nějaký arabský text a někomu to pošli mailema zmiň se o tom, že znáš Ahmeda a pod. Možná, že se o tebe začnou zajímat, když po tom toužíš. Dříve byl podezřelý každý, kdo psal anglicky, nebo francouzsky, dnes je na indexu arabština a pod.

Pokročilý

Pokud si to nainstaluješ tak se o tebe zajímat začnou :D

Stříbrný

Zjednodušeně řečeno, když ve svém meilu nebo v poslané sms z mobilu zmíníš podezřelá slova, jako třeba jaderná bomba, jaderná válka, plutonium, kyanovodík, yperit, chemická zbraň apod., tak se o tebe zajímat začnou

Zlatý

Otázka není myšlena vážně. Sobek to sem dal jenom jako další odkaz na securitymagazin.cz, tak jako ve většině jeho dotazů.

Někdy,ale pozor na stihomam!Za nic se nestydím,nemám co skrývat atd.

Diskuze k otázce

Bronzový

Pepa25

Vidím, že ta vaše reklamní nějak nefunguje, když si tu z toho plátku všichni dělají srandu :-)

Zajímavé otázky v kategorii Počítače a internet

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Počítače a internet

Zlatý Bedy 1525
Zlatý Michal Kole 1198
Zlatý mosoj 1028
Zlatý Hlada 949
Zlatý ge0rge 894
Zlatý www 829
Zlatý led 819
Zlatý badisko 818
Zlatý gecco 795
Zlatý arygnoc 674

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.