Cizecek.M

Špatné soustředění u dětí

Ahoj, zjistila jsem, že syn docela bojuje se soustředěním. Když už se na něco konečně soustředí, tak stejně ztrácí pozornost. Máte to u vás někdo taky tak? Co s tím?

Odpovědi
Filip84

Já jsem to měl taky tak: protože po mně chtěli, ať dělám, co jsem nechtěl.

Třeba to máte taky tak.

Jestli ne, poraď se s praktickým pediatrem.

Rokio

Soustředím se dobře při práci a naopak bojuji se soustředěním u zábavy (např. užívání tabletu, sledování televize apod.).

Kazatel

Chybí podstatné info, to jest věk dítěte. Jinak vyhledejte odbornou pomoc, praktik vás již nasměruje.

kilian44

já ano, a rozhodně Equazen je vhodný i na to, vyzkoušejte.. je to výborný přípravek

Cizecek.M

No, to právě je. Proto jsem ho koupila. Já jsem u doktorky rovnou řekla, že žádnou chemii do syna cpát nebudu, že chci jen šetrný doplněk. Proto máme ten equazen.

Kajolka

Prosím tě, ten equazen je šetrný? Není to žádný návykový driják? :(

Vercule

Ahoj, ano, máme doma taky takový problém. Snažíme se to intenzívně řešit. Koupili jsme doplněk stravy equazen a ten teda pomáhá. Je šetrný, žádná chemi, to nám vyhovuje.

Filip84

Rokio: Ty už ale nejsi dítě. Mentalitou ano, ale věkem ne, tedy, jak to máš Ty in personam, je off topic, nemá to žádnou relevanci k dotazu.