mladek

Špatná pamět' (lidská)

Nastoupil jsem začátkem července do zaměstnání jako skladník a mejsem schopem si zapamatovat všechny položky,které musím připravit na manipulační vozík k expedici a je jich fakt hodně..Je mě 40 let a hlavu mám úplně děravou a dost těžko si něco zapamatuji a to je v docela v mé práci problém.produk­tivita jde tím pádem do pryč.Co s tím ? Děkuji za rady.
Doplňuji:
mosoji o to jsem taky přemýšlel,ale pozice zboží mění stále své místo.Čísla artiklu nejdou po sobě a ani po druhu zboží.Nemá to logiku.Jednou je zboží na jednom místě a druhý den úplně někde jinde.

Nejlepší odpověď
briketka10

co zkusit nějaký doplněk stravy dají se koupit v lékárně..
výborná je Guarana na paměť a výrobky z ní různé čaje apod. :o)
jistě by pomohly..
Doplňuji:
já jsem na paměť užívala lék Piracetam vynikající :)

Další odpovědi
hanulka11

Je to dost krátká doba ,ale budete si muset podle něčeho určit záchytné body a orientovat se tak .Nebo změnit práci, protože jak říkáte hlavu na to nemáte, ale dneska se musí přemýšlet všude- takže se snažit .......
Doplňuji:
pak tedy kdo je zodpovědný za ukládání zboží …vše by mělo mít svůj systém – pokud tomu tak není je to špatně -to bude tápat každý

suaeda

Za krátkou dobu se nedá vše pamatovat. Časem se vše podá a půjde vše jako po másle. Také jsem dělal řadu let skladníka a vím, že začátky byly krušné.
A jak bylo již zde doporučeno. Na začátek je opravdu dobré si udělat nějaký svůj systém (tahák).

mosoj

A papír, tužka, malá tabulka by nepomohla. Co takhle nějakou přípravu!
a na sobě zapracovat!!