Špatná pamět' (lidská)

Nastoupil jsem začátkem července do zaměstnání jako skladník a mejsem schopem si zapamatovat všechny položky,které musím připravit na manipulační vozík k expedici a je jich fakt hodně..Je mě 40 let a hlavu mám úplně děravou a dost těžko si něco zapamatuji a to je v docela v mé práci problém.produktivita jde tím pádem do pryč.Co s tím ? Děkuji za rady.
Doplňuji:
mosoji o to jsem taky přemýšlel,ale pozice zboží mění stále své místo.Čísla artiklu nejdou po sobě a ani po druhu zboží.Nemá to logiku.Jednou je zboží na jednom místě a druhý den úplně někde jinde.

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

co zkusit nějaký doplněk stravy dají se koupit v lékárně..
výborná je Guarana na paměť a výrobky z ní různé čaje apod. :o)
jistě by pomohly..
Doplňuji:
já jsem na paměť užívala lék Piracetam vynikající :)

Další odpovědi:

Zlatý

Je to dost krátká doba ,ale budete si muset podle něčeho určit záchytné body a orientovat se tak .Nebo změnit práci, protože jak říkáte hlavu na to nemáte, ale dneska se musí přemýšlet všude- takže se snažit .......
Doplňuji:
pak tedy kdo je zodpovědný za ukládání zboží ....vše by mělo mít svůj systém - pokud tomu tak není je to špatně -to bude tápat každý

Stříbrný

Za krátkou dobu se nedá vše pamatovat. Časem se vše podá a půjde vše jako po másle. Také jsem dělal řadu let skladníka a vím, že začátky byly krušné.
A jak bylo již zde doporučeno. Na začátek je opravdu dobré si udělat nějaký svůj systém (tahák).

Zlatý

A papír, tužka, malá tabulka by nepomohla. Co takhle nějakou přípravu!
a na sobě zapracovat!!

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Vzdělání a práce

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Vzdělání a práce

Zlatý annas 2420
Zlatý Drap 1491
Zlatý quentos 1220
Zlatý mosoj 643
Zlatý hanulka11 567
Zlatý gecco 564
Stříbrný ivzez 539
Zlatý led 528
Zlatý marci1 491
Zlatý Michal Kole 475

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.