Avatar uživatele
mladek

Špatná pamět' (lidská)

Nastoupil jsem začátkem července do zaměstnání jako skladník a mejsem schopem si zapamatovat všechny položky,které musím připravit na manipulační vozík k expedici a je jich fakt hodně..Je mě 40 let a hlavu mám úplně děravou a dost těžko si něco zapamatuji a to je v docela v mé práci problém.produk­tivita jde tím pádem do pryč.Co s tím ? Děkuji za rady.
Doplňuji:
mosoji o to jsem taky přemýšlel,ale pozice zboží mění stále své místo.Čísla artiklu nejdou po sobě a ani po druhu zboží.Nemá to logiku.Jednou je zboží na jednom místě a druhý den úplně někde jinde.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? suaeda, briketka10 před 4306 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
briketka10

co zkusit nějaký doplněk stravy dají se koupit v lékárně..
výborná je Guarana na paměť a výrobky z ní různé čaje apod. :o)
jistě by pomohly..
Doplňuji:
já jsem na paměť užívala lék Piracetam vynikající :)

Upravil/a: briketka10

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
hanulka11

Je to dost krátká doba ,ale budete si muset podle něčeho určit záchytné body a orientovat se tak .Nebo změnit práci, protože jak říkáte hlavu na to nemáte, ale dneska se musí přemýšlet všude- takže se snažit .......
Doplňuji:
pak tedy kdo je zodpovědný za ukládání zboží …vše by mělo mít svůj systém – pokud tomu tak není je to špatně -to bude tápat každý

Upravil/a: hanulka11

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
suaeda

Za krátkou dobu se nedá vše pamatovat. Časem se vše podá a půjde vše jako po másle. Také jsem dělal řadu let skladníka a vím, že začátky byly krušné.
A jak bylo již zde doporučeno. Na začátek je opravdu dobré si udělat nějaký svůj systém (tahák).

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
mosoj

A papír, tužka, malá tabulka by nepomohla. Co takhle nějakou přípravu!
a na sobě zapracovat!!

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek