petka.s

Souzníte s přírodou?

Nejlepší odpověď
JežíšKristus

To v západní ani východní civilizaci asi nikdo. Krev mají na rukou všichni. Země je nadužívána zhruba 5×, také je Akademií věd prokázáno, že po roce 2100 vymře hmyz a půda bude nepoužitelná. Dnes jí nedáváme prostor k obnově, jen jí dáváme steroidy (chemii).
Je jen otázkou času, než se ucho utrhne. Voliče příroda nezajímá, volí podle toho, kdo jim dá kolik peněz. Zelení mají 2 %, a jakákoliv ochrana planety je považována za předraženou zelenou šílenost.

Další odpovědi
Drap

Ano, a ty?

Rokio

Mám rád přírodu a chovám se ekologicky.

Před chvílí jsem vynesl vytříděný odpad do recyklačních kontejnerů.