Bronzový

Soutěžíte?

na internetu? v novinách? v časopisech?

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

Teď už ani ne - s nástupem internetu se se soutěžením všeho druhu roztrhl pytel a člověk by nesměl dělat nic jinýho, aby stíhal pravidelně monitorovat, kde se zase o co hraje.
Ale dřív jo, dřív jsem posílala kdejakou blbost - křížovky, sms soutěže, soutěže se 'sbíráním něčeho', hitparády v rádiích i TV, soutěže výtvarný i literární... fakt kdeco. A kupodivu se mi celkem dařilo - postupně jsem vyhrála hromadu CD, knížek, vstupenek, triček, kosmetiky, pamlsků, pár peněz i několik kousků drobnější elektroniky.
Asi nejkurioznější výhrou byl roční přísun jisté minerálky. Teda - nevím, jestli to byl roční přísun oficiálně: nandali nám těch pet flašek plný sklep a i přes vydatnou pomoc ostatních členů rodiny, jsem tu zásobu 'likvidovala' něco málo přes rok :))

Další odpovědi:

Zlatý

Nikde a nikdy. Nejsem soutěživý a přeji výhry ostatním

Stříbrný

Ani ne, nemám to v povaze. Akorát jsem jednou uhádl v radiu skupinu co hrála a zavolal tam. Odměnou byl můj hlas v rozhlase a volba další písničky.

Bronzový

na netu vždy když na nějakou soutěž narazím-nikdy jsem nic nevyhrál,ale jednou se může štěstí unavit a sednout i na vola

Pokročilý

Bohatě mi stačí vyhrávat v životě i bez různých soutěží.

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Aktuality a zábava

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Aktuality a zábava

Zlatý Drap 4395
Zlatý hanulka11 2790
Zlatý led 2475
Zlatý briketka10 2269
Zlatý annas 1828
Zlatý quentos 1548
Zlatý tom004 1522
Zlatý iceT 1519
Zlatý dědapetr 1472
Zlatý mosoj 1426

Zobrazit celkový žebříček

Kategorie otázek

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.