Soukromí na internetu..?

Dobrý den,
když do googlu zadám mé jméno, zobrazí se mi tam všechny stránky, na kterých jsem se kdy zaregistrovala a kde je mé jméno uvedeno. Když jsem si ale již účet na určité stránce smazala, stejně to ve vyhledávači google pořád je (když na odkaz kliknu, tak už ne). Jak to můžu odstranit? Jde to nějak? Děkuji předem

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Bronzový

Pokud myslíte to když do vyhledávače napíšete Jan Novák a dostanete odkaz, že je registrovaný na odpovědi.cz, tak to nesmažete. To je databáze googlu, jedině jim napsat, jestli by to nemohli smazat oni.
Jde totiž o to, že google projíždí všechny stránky a základní informace si o nich ukládá aby v nich pak mohl rychle hledat. Je taky možný, že tu vaši stránku procházel v době kdy ste tam ještě účet měla. Zkuste tomu dát pár dní.

Další odpovědi:

Musíš v nastavení Účty a ochrana ... ,historii prohlížení (webová historie) odstranit vše, pak ji zakaž, zruš povolení.

Stříbrný

Jak píše Quimby, vyhledávací roboti mají stránky zaindexované ještě v době, kdy jse měla účet aktivní, záleží, jak často roboti navštěvují dané stránky.
Časem byse ve výsledcích měly přestat zobrazovat.

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Počítače a internet

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Počítače a internet

Zlatý Bedy 1525
Zlatý Michal Kole 1198
Zlatý mosoj 1028
Zlatý Hlada 948
Zlatý ge0rge 894
Zlatý www 829
Zlatý led 820
Zlatý badisko 818
Zlatý gecco 795
Zlatý arygnoc 674

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.