hapiky

Souhlasíte s tím, že co je dobré pro Rusko, je špatné pro zbytek světa?

???

Nejlepší odpověď
aliendrone

OPRAVDU nevidíš nesmyslnost své otázky? Skutečně vidíš jen černou a bílou (nic mezi) a přijde ti jako to normální? :o

Svět NENÍ černobílý a to ani při maximálním zjednodušení pohledu na něj. Ti, kteří si myslí, že to zvládají se MÝLÍ. Nerozumí NIČEMU, zato o to víc vřískají hovadiny. Nic nového pod Sluncem. :(

Další odpovědi
Kepler

Otázka měla znít: co je dobré pro Putina… I v Rusku žijí prostí a normální lidé, kteří by rádi zažili alespoň nějaký blahobyt, kteří by nechtěli diktátory a války. No co naděláš. V celých svých dějinách ještě Rusko nezažilo demokracii, vždycky jen diktátory, od cara až po komunisty. A Putin je snad nejhorší z nich, hned po Stalinovi.

Disraeli

Absolutně ne. Rusové jsou úplně normální lidé, jako jinde ve světě, kteří se o většinu těch sra*ek neprosili a neprosí. Davová mentalita podle národa je taky blbost (v jisté míře existuje, ale to je zanedbatelná věc a nlze na tom stavět, někoho na základě toho odsuzovat nebo to na to svádět).

Nemám rád rusofily a příznivce Putina taky nemusím, ale tahle antiruská dezniformační propagace už mě začíná vytáčet… média naprosto hanící všeruské a podněcující nenávist vůči Rusům. A taky nejen média. Jedna věc je odsoudit ruský útok, popřípadě Putina, druhá hejtovat vše, co má spojitost s Ruskem a Rusy.

Drap

Ne, je to nesmysl.

Marty Koller

Ano

_Bůh_

Nesouhlasíme, Rusové přeci za Rusko nemohou 🙂 🙂 🙂

zjentek

Nesmysl. Máš tady i skupiny, který tohle vůbec neřeší. Tak například v Indii.

Soustřeď se na nějakou mantru a jsi z toho venku.

Přeji ti mír v duši>>>
Haré Krišna Haré Krišna
Krišna Krišna Haré Haré,
Haré Rám Haré Rám
Rám Rám Haré Haré.

hapiky

aliendrone: Nepodsouvej mě nějaké černobílé vidění světa. Když Putin udělá nějaké dobré gesto vůči ostatnímu světu, sděl mě to, prosím. Zatím jen vyhrožuje třetí světovou, pokud si nepodrobí všechny okolní státy. To jsme už zažily s Hitlerem.

aliendrone

hapiky>>> Mohl bych napsat VELMI DLOUHÝ (nezbytně, pokud by měl mít alespoň vypíchnuty a objasněny nejzákladnější věci) sloh, ale PROČ? Mám mrhat svým časem s tím, že stejně ničemu nepomohu (ani tebe nepřesvědčím)? Protože pokud VĚŘÍŠ, že 2+2=5, tak NEEXISTUJÍ žádné argumenty či matematické důkazy, které by tě přesvědčily. Víra důkazy ani argumenty NEPOTŘEBUJE. :)

BTW – už jen to přirovnání s Hitlerem svědčí o tom, jak to zjednodušuješ „in extremis“, ono to totiž bylo MNOHEM komplikovanější a západ (demokracie) na Hitlerově vzestupu a postupu měl OHROMNÝ podíl (jakkoliv se dnes k tomu nechce znát). A už vůbec si nepřizná, že když se to „hodným a dobrým demokraciím“ vymklo z rukou Stalin s Hitlerem je TĚŽCE přečůrali), tak jen díky usilovné masírce (překrucování historie) se dnes můžeme „plácat po zádech“. ;) :)

hapiky

aliendrone: extremis", Tak stímto souhlasím 100%. Západ (demokracie) na Hitlerově vzestupu a postupu měl OHROMNÝ podíl (jakkoliv se dnes k tomu nechce znát).
Jen se bojím, že se dnešní podpora Putina té hodně podobá.

Disraeli

🤣 ;)

hapiky

Myslel jsem tím Putina a jeho Rusko.

aliendrone

Kepler>>> Prostě MUSÍM ti dát palec, jakkoliv se s tebou neshodnu (viz Disraeli). To proto, že si dokážu při tvé doslova alergii na „Rus“ (znám to dobře, jen v gardu Vašík chrochro pašík) představit, jak těžké muselo pro tebe být tohle napsat, místo toho to šmahem spláchnout. ;) :)

Disraeli

Kepler, carové nebyli žádní diktátoři, ale normální monarchové. Taky hezky podléháš antimonarchistické (komunstické) propagaci, démonizaci, včetně vůči carům. Odsuzuješ totalitní, sovětské diktátry a sám nevidíš, jak tě ovlnila jejich propagace, komunistická výchova a předsudky.