vivatis

Souhlasíte s ANONYMUS?

Nejlepší odpověď
anonym

Ale no tak, už jsi asi pátý, co se ptá na totéž. Kdybys to aspoň dokázal správně napsat, abys byl v obraze, nahlédni do dalšího odkazu:
http://cs.wiki­pedia.org/wiki/A­nonymous_(sku­pina)
P.S. V zásadě to jsou kriminální hackeři, až by se nabourali tobě do PC nebo do tvého účtu, asi bys rázem začal smýšlet jinak.

Zdroj: http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/jaky-je-vas-nazor-na-anonymous

Další odpovědi
Drap

Ne uplně se vším, ale souhlasím

suaeda

Na jednu stranu to co dělají, by se dalo nazvat „Internetovým terorismem“. Podobně útočí Ruští hackeři na Pobaltské republiky, nebo Číňané na Američany.
Na druhou stranu, když se zamyslíme nad předraženou distribucí filmů, hudby atd. A pokud víme, že za tím vším je jen malá skupinka lidí tak nám dojde že je asi něco v nepořádku.

chelty

Ano souhlasím, hlavní je to aby byl internet svobodný. Pokud by nebyli skupiny typu An. tak by šikana na internetu taková že by to došlo k tomu že by jsme platily za vstup na každou stránku.

balca

ANO

lukas.zmizik

ano, i kdyz neverim tomu, ze kazdy z nich vi, kvuli cemu presne to dela… ale hlavne, ze je sranda