Stříbrný

Sny-mohou ty mé něco znamenat?

Už potřetí se mi zdál skoro stejný sen-jedeme autem s bývalým spolužákem (jen v něm se vždy ten sen liší-vždy to byl jiný spolužák) a ještě bývalou spolužačkou (do které jsem byl v deváté třídě zamilován), pokusím se ji znásilnit, ale vždy mi ten spolužák v tom zabrání. Jedeme menším autem, vypadá rozměrově jako Felicie a toto vše se odehrává nejspíše na jaře za šera. Mohlo by tyto sny něco znamenat? Nepsal bych takovou "kravinu" sem, ale už ty tři noci jsem se nevyspal a nechci každou noc a další den myslet na tu holku....

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Bronzový

tak si udělej sen že ona chce znásilnit tebe
Doplňuji:
asi po ní toužíš a ten kamarád tam hraje roli tvojeho svědomí, že víš že nutit jí k aktu není správné

Další odpovědi:

Zlatý

Zlatý

Pokud věříš různým snářům tak se podívej tam, nějaký "význam" najdeš.
Racionálně pak význam snů řeší pouze psychiatrie, tedy jen tato věda by ti mohla podat solidní a hodnověrné vysvětlení.
Něco málo zde:
http://vykladvestby.webnode.cz /…

Zlatý

Snáře jsou kravina, zkus něco věděckého: Výklad snů (v německém originále Die Traumdeutung) od Sigmunda Freuda.

Zdroj: http://cs.wikipedia.org/wiki/V %C3%BDklad_sn%C5%AF

Zlatý

Sny vždycky něco znamenají. Zkus se podívat třeba do nějakého snáře nebo se zkus poradit s někým, kdo této problematice rozumí.

Sny vždy niečo znamenajú napr. Mojej mame sa jednu dobu stále snívalo že sa sťahuje a asi za mesiac sme sa presťahovali. Ale v tvojom prpade neviem čo to znamena najdi si nejaku stranku kde to bude.

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Aktuality a zábava

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Aktuality a zábava

Zlatý Drap 4395
Zlatý hanulka11 2790
Zlatý led 2476
Zlatý briketka10 2269
Zlatý annas 1827
Zlatý quentos 1548
Zlatý tom004 1522
Zlatý iceT 1519
Zlatý dědapetr 1472
Zlatý mosoj 1427

Zobrazit celkový žebříček

Kategorie otázek

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.