Alesh

V noci se mi zdál sen, co by to mohlo znamenat? 🙂

Zdálo se mi, že sedím uprostřed menšího supermarketu na hajzlíku. Nikdo nikdo, plné regály, jen snad jsem u toho kecal se šéfem toho supermarketu. Postupně ale začali chodit lidi, ti ale v klidu nakupovali jako kdybych tam ani nebyl, resp. se vždycky na mě koukali, ale tvářili se jako kdyby to bylo normální. 🙂
Díky za tipy. 😉

Nejlepší odpověď
hanulka11

zkus se podívat sem-

http://www.muj­sen.cz/snar/

Další odpovědi
johana 56

Šéf,mluvit s ním-ostoupíš na lépe placené místo.
Záchod,být v něm-pomlouvají tě,vidět-čím špinavější ho vidíš,tím budeš bohatší.
Procházející lidé-opět pomluvy.
(Snář,vydání z roku 1991)

bolak

Může to znamenat spostu věcí.
Možná se cítíš sám, máš nějaký problém a nemáš si s kým o tom popovídat.
Možná ti něco vadí v práci, možná že tě naštval tvůj šéf.
Nebo se cítíš v práci přehlížený.
Možná usiluješ o povýšení nebo o zvýšení platu.
Neznáš nějakou Markétu na kterou máš zálusk, třeba z práce?
Nemíjíš cestou do práce nějaký velký obchoďák?
Čirou náhodou, nebyl jsi v posledních třech dnech v supermarketu nebo nechystal ses tam?
Pamatuješ si o čem byl ten rozhovor?