kocickaaa

smí se používat driclor na tvář(konkrétně na čelo?)

Nejlepší odpověď
hanny 2

Spíš se to nedoporučuje,je prý docela agresívní,viz – diskuse.doktor­ka.cz/driclor-vichy-neco-jineho-​poceni/archiv/0/

Další odpovědi
žolik

Nedoporučuje máš letáček kde jsou napsané,žadoucí a nežádoucí účinky a čeho se chránit.

Zdroj: žolík

Džuls

Pokiaľ viem, tak sa smie používať len na podpazušie, dlane a chodidlá. Určite by som si ho neaplikovala na tvár, keď viem, že mne podráždi ešte aj podpazušie…Určite by som neriskovala, snáď nechcete chodiť s červeným čelom… ?