Zlatý

Sledujete show "výměna manželek" a zúčastnili byste se ji?

Třeba se mnou ?! :-D

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Výměnu manželek nesleduji a do výměny bych nikdy nešla - ani kdybych byla vdaná. Jako mám ráda změny a nové poznatky, ale nic se nemá přehánět.

Další odpovědi:

Zlatý

Vepište odpověď...http://www.odpovedi.cz/…
Doplňuji:
Očko, proč by se mělo jednat o paní barbakanovou ( v Tvém případě) když je to výměna manželek ?

Nesleduji. Dříve jsem se občas na některý díl podívala. Co se ale začaly dávat dohromady neslučitelné extrémy, kde se dvojice šťavnatě hádaly, přestalo mne to bavit.
Jinak barbakane, s Tebou klidně budu měnit. Ale varuju Tě, budeš tu sám a není tu ještě pořád kuchyně. Myslíš, že mne paní barbakanová bude mít velkou snahu převychovávat? To bych nerada.

Zlatý

Viděl jsem některé= díly, nebo spíše jejich části. Určitě bych tam nešel. Špinavé prádlo se má prát doma.
Mimo to, jsem přesvědčen, že štáb, který to natáčí je schopen díky střihům uděla z uplně normálních lidí případy pro psychiatra.

Zlatý

Podle toho jestli ji budou chtít vrátit a nebo ne.
Doplňuji:
Mimochodem - než dotoho jít, tak předem si zjistit zázemí natáčení. Za těch pár korun být někým podle toho jak si přeje štáb asi nebude to pravé, nevím kdo je ochoten dán na veřejnost osobní problémy dětí (ty jsou v tom zpravidla nevině vůli touze po slávě rodičů, kteří si neuvědomují následků na děti).
Nicméně je to šou pro lidi kteří se rádi hňácají v problémech jiných a mají z toho i radost.
Prostě "Je to hnus - Velebnosti"!

Diskuze k otázce

Zlatý

Sůwa

Já bych to brala. Paní barbakanová by si odpočala péčí o mého kocourka a ty bys mne zatím naučil ty zabijačkové dobroty, o kterých jsi tu nedávno psal :-).

Zlatý

barbakan

To ne,to bych tě nenaučil,je to rodinné tajemství. :-)

Zlatý

Sůwa

Já bych to nikde nevykecala, jen tak pro mou držtičku :-). V nejhorším bych aspoň ochutnala.

Zlatý

barbakan

Budu o tom uvažovat. :-)

Zajímavé otázky v kategorii Aktuality a zábava

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Aktuality a zábava

Zlatý Drap 4396
Zlatý hanulka11 2790
Zlatý led 2476
Zlatý briketka10 2269
Zlatý annas 1828
Zlatý quentos 1548
Zlatý tom004 1522
Zlatý iceT 1519
Zlatý dědapetr 1472
Zlatý mosoj 1427

Zobrazit celkový žebříček

Kategorie otázek

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.